Kirby and the Forgotten Land s novým trailerem odhaluje i datum vydání

Po dlouhé době se Kirby vrací ve velkém trojrozměrném dobrodružství. Na Switch dorazí v březnu.

Už je to nějaký pátek, co se Kirby dočkal pořádného dobrodružství. Tato nadýchaná růžová koule se na naše obrazovky vrátí s průzkumem zapomenutého světa už 25. března. V novém traileru Nintendo ukazuje, jakých přeměn bude moci Kirby využívat a spolu s tím i potvrdilo, že si hru budeme moci projít v kooperaci

Některé schopnosti, které bude moci Kirby kopírovat, můžete znát už z jeho předchozích her. Bude mít v repertoáru ale i pár novinek jako vrták. Mezi prozkoumáváním neznámých krajin pak bude moci zavítat do Waddle Dee Town, kde se zdejšími obyvateli můžete hrát několik miniher nebo poměřit svoje výkony s ostatními hráči v online žebříčcích. 

Z popisku na oficiálních stránkách hry to zatím vypadá, že hraní v kooperaci bude možné pouze lokálně. Druhý hráč se chopí postavičky jménem Bandana Waddle Dee a stejně jako Kirby bude moci využívat schopností svých nepřátel.

Když byl Kirby and the Forgotten Land představen, nevypadal na pohled moc dobře, ale s tímto trailerem nás docela překvapil. Vypadá to, že tento titul by se mohl po delší době zařadit mezi exkluzivity, které by majitelům Switche neměli chybět v herní knihovně.

Váš názor Další článek: PUBG už je k dispozici zdarma. K některým částem obsahu se ale bez placení nedostanete

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách