Klasika táhne - trojice demoverzí ke stažení

Jak je vidět, tak autoři často už nevymýšlejí ani žádné převratné novinky a jenom jednoduše vylepšují už vymyšlené. Dnes se nám sešla trojice demoverzí, která to jen dokazuje.

Championhip Manager 2005 - Doupě
Velikost: 78 MB

Fotbalové manažery jsou staré pomalu jako hry samy. Vždyť nejeden pamětník zavzpomíná, jak začínal na Sensibile Soccer. Nyní je ale doba již jiná a Championship manager 2005 patří rozhodně ke špičce ve svém oboru. Rozsáhlé databáze, stovky možností nastavení, poměrně jednoduché ovládání, toho všeho se dočkáte. Kdo by ale čekal možnost hrát zápasy, tak ten bude zklamán, dokonce v demoverzi je jen 2D pohled na stav na hřišti

Turtle Odyssey - Doupě
Velikost: 10 MB

Již z velikosti by mohl člověk usoudit, že se buď nejedná o žádné grafické orgie, nebo je hra mimořádně nenáročná. A jedním z nejméně náročných žánrů vždy byly plošinovky - skákačky. Zde se dostáváte do role želvy a váš úkol je jasný - zbavit mořské dno všech zloduchů. Jednoduchý návrat do dob, kdy byly skákačky hlavním žánrem na všech platformách.

Hyperballoid - Doupě
Velikost: 10 MB

A nakonec jsem si nechal klasiku snad nejklasičtější (tedy mimo Pac-Man), kterou je variace na hru Arkanoid. Pro ty, co v hodinách herní historie chyběli, bych připomněl, že se jedná o klasickou kombinaci pálka, míček a kostičky. Pálkou musíte zabránit míčku v pádu dolů z obrazovky a přitom jej musíte vtipně odrážet na kostičky. Samozřejmostí jsou různé bonusy, které z rozbitých cihel padají.

Zdroj: Gamershell

Váš názor Další článek: Hattrick: 9.ligové kolo - Bum bum ratata

Témata článku: , , , , ,