Knockout City slibuje bombovou vybíjenou ve městě

Nová hra od EA láká na královskou zábavu a opravdu variabilní výběr postav.

Nový trailer na hru Knockout City představuje městskou akci ve stylu vybíjené, kde však místo balónů hrají hlavní roli bomby a rozmanité postavičky všeho druhu. Nedivte se tak, když v první ukázce narazíte na princeznu, policisty, fotbalové hvězdy nebo třeba orka.

Za hrou stojí vývojáři Mario Kart Live ze studia Velan a o vydání se postará EA. Hra bude nabízet spoustu zajímavých mechanik, jako například možnost stát se míčem a nechat své spoluhráče, aby po soupeřích hodili vás. Těšit se můžete na free for all režim, kterému budou sekundovat týmové varianty 3v3 a 4v4. Při vydání nás čeká celkem pět různých arén, které žijí vlastním životem. 

Pokud už se vám sbíhají sliny, dejte si bokem asi pět set korun, které vás hra bude stát při vydání. To je plánované na 21. května 2021. Hra dorazí na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 i PS5 a Nintendo Switch. Bude podporovat i cross-play, takže se nemusíte omezovat pouze na svoji platformu a před zakoupením bude možné si hru v časově omezeném trialu vyzkoušet. 

Váš názor Další článek: Hry zadarmo nebo se slevou: akce na skákačky a Rage 2 zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,