Kodžima startuje práce na novém projektu, o horor ale nepůjde

Balíčky jsme doručili, je čas se vydat na novou cestu.
Kodžima startuje práce na novém projektu, o horor ale nepůjde

Death Stranding se už nějakou dobu ohřívá na trhu a mistr Kodžima už se pilně připravuje na svůj další projekt. Fanoušci hororového Silent Hillu, kteří doufali v jeho duchovního nástupce, ale bohužel prozatím nejspíše zůstanou bez své modly. Kvůli rozporům s Konami totiž Kodžima nemůže vyrazit za stejnou značkou a mělo by tedy jít o horor zcela nový, pokud už by se tvůrce rozhodl vydat do tohoto žánru, který má tak rád. 

U Death Stranding 2 bych musel začít úplně od nuly, řekl Kojima

U Death Stranding 2 bych musel začít úplně od nuly, řekl Kojima

Už dříve se však Kodžima nechal slyšet, že po dokončení Death Stranding ve sci-fi žánru ještě zůstane a podle čerstvých tweetů to vypadá, že se opravdu vydáme mezi hvězdy. 

V jednom z tweetů totiž informoval, že nestihl vyrazit do kina na film Poslední Vánoce a rozhodl se tak zůstat za pracovním stolem a pracovat na svém novém konceptu. Na stole je vidět hned několik knížek, jmenovitě Death's End a The Dark Forest. Obojí je od známého spisovatele Cixin Liu a v obou případech jde o sci-fi. 

Ať už tedy bude další projekt Kodžimy jakýkoliv, s největší pravděpodobností ještě ve sci-fi světě zůstaneme a nejspíše se i vydáme mezi hvězdy. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma