Kombat Kars - závody bojových aut

Zajímavých závodních her není nikdy dost. Zvláště když vám řeknu, že se jedná o závodění bojových aut. To zní dobře, nemyslíte? A stejně tak se to i hraje – naprosto skvěle! Silné motory burácí, jezdci jsou již netrpělivě nachystáni na startovní čáře a čekají, až bude odstartováno a oni se mohou vrhnout proti svým soupeřům.
Kombat Kars - závody bojových aut
Zajímavých závodních her není nikdy dost. Zvláště když vám řeknu, že se jedná o závodění bojových aut. To zní dobře, nemyslíte? A stejně tak se to i hraje – naprosto skvěle! Silné motory burácí, jezdci jsou již netrpělivě nachystáni na startovní čáře a čekají, až bude odstartováno a oni se mohou vrhnout proti svým soupeřům.

Kombat Kars (KK) je bezesporu jednou z nejzajímavějších závodních her, které se mi za poslední dobu dostaly do rukou. Kombinují v sobě závodění spolu s jistým akčním prvkem. Je pravda, že takových her už tu bylo hodně, namátkou někdy minulý měsíc Maximum Overdrive, ale KK je mnohem lepší – má skvělou grafiku, bezchybnou hudbu podkreslující děj a realistické zvuky.

Kombat KarsKombat Kars

Po spuštění hry se objevíme v přehledném menu, které nám kromě započetí nové hry, kreditů, nastavení ovládání a ukončení hry nabídne také možnost se podepsat, což rozhodně udělejte, protože pak závodění bude takové více osobní :o). Zvolíte-li start, uvidíte situaci, která byla popsána v úvodu – jezdci jsou na startovní čáře a čekají, až jim bude umožněno odstartovat. To se zanedlouho stane a pod vaše vedení se dostane jedno ze čtyř aut, které musíte vodit po trati, zbylá tři auta jsou ovládána počítačem a spolu s nimi musíte soupeřit v tom, kdo jako první zdolá zadaný okruh. Na pomoc máte nějaké zbraně – tou základní je puška mající neomezený počet nábojů, dále pak můžete čas od času na trati vzít bonus, který vám přidělí jednu z dalších dvou zbraní - buď kulomet nebo raketomet. Účinnost těchto zbraní je jen dočasná a po nějaké době zmizí, ale po dobu, co je máte s nimi můžete anihilovat nepřátele. Celkem se jedou čtyři kola a vaše cíle jsou v podstatě dva: být první a zajet co nejrychlejší čas, který následně bude zapsán do tabulky nejlepších jezdců.

Kombat KarsKombat Kars

Ač to skoro ani nejde poznat a ač jsem tomu zprva ani nevěřil, KK je pouze demo, a z toho důvodu obsahuje pouze jednu trať. Jinak všechny aspekty hry jsou naprosto dokonalé – grafika je pěkná, ze všech objektů ve hře máte dojem prostorovosti, hudba také nezaostává a perfektně podkresluje atmosféru a umocňuje výsledný dojem ze hry. Rozhodně vám hru nelze jinak než doporučit.

Homepage: www.positech.co.uk.

Download (6,7 MB) zde; VypalCD zde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |
Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destiny 2, donutí vás běžet pro PC verzi

Vyzkoušeli jsme 4K jízdu v akci Destin…

Že už vlastníte Destiny 2 na konzoli? Vydali jsme se do space opery Bungie i na PC platformě, a musíme uznat, že to opravdu stojí za to!

10.  11.  2017 | | 10 N/A