Kombat Kars - závody bojových aut

Zajímavých závodních her není nikdy dost. Zvláště když vám řeknu, že se jedná o závodění bojových aut. To zní dobře, nemyslíte? A stejně tak se to i hraje – naprosto skvěle! Silné motory burácí, jezdci jsou již netrpělivě nachystáni na startovní čáře a čekají, až bude odstartováno a oni se mohou vrhnout proti svým soupeřům.
Kombat Kars - závody bojových aut
Zajímavých závodních her není nikdy dost. Zvláště když vám řeknu, že se jedná o závodění bojových aut. To zní dobře, nemyslíte? A stejně tak se to i hraje – naprosto skvěle! Silné motory burácí, jezdci jsou již netrpělivě nachystáni na startovní čáře a čekají, až bude odstartováno a oni se mohou vrhnout proti svým soupeřům.

Kombat Kars (KK) je bezesporu jednou z nejzajímavějších závodních her, které se mi za poslední dobu dostaly do rukou. Kombinují v sobě závodění spolu s jistým akčním prvkem. Je pravda, že takových her už tu bylo hodně, namátkou někdy minulý měsíc Maximum Overdrive, ale KK je mnohem lepší – má skvělou grafiku, bezchybnou hudbu podkreslující děj a realistické zvuky.

Kombat KarsKombat Kars

Po spuštění hry se objevíme v přehledném menu, které nám kromě započetí nové hry, kreditů, nastavení ovládání a ukončení hry nabídne také možnost se podepsat, což rozhodně udělejte, protože pak závodění bude takové více osobní :o). Zvolíte-li start, uvidíte situaci, která byla popsána v úvodu – jezdci jsou na startovní čáře a čekají, až jim bude umožněno odstartovat. To se zanedlouho stane a pod vaše vedení se dostane jedno ze čtyř aut, které musíte vodit po trati, zbylá tři auta jsou ovládána počítačem a spolu s nimi musíte soupeřit v tom, kdo jako první zdolá zadaný okruh. Na pomoc máte nějaké zbraně – tou základní je puška mající neomezený počet nábojů, dále pak můžete čas od času na trati vzít bonus, který vám přidělí jednu z dalších dvou zbraní - buď kulomet nebo raketomet. Účinnost těchto zbraní je jen dočasná a po nějaké době zmizí, ale po dobu, co je máte s nimi můžete anihilovat nepřátele. Celkem se jedou čtyři kola a vaše cíle jsou v podstatě dva: být první a zajet co nejrychlejší čas, který následně bude zapsán do tabulky nejlepších jezdců.

Kombat KarsKombat Kars

Ač to skoro ani nejde poznat a ač jsem tomu zprva ani nevěřil, KK je pouze demo, a z toho důvodu obsahuje pouze jednu trať. Jinak všechny aspekty hry jsou naprosto dokonalé – grafika je pěkná, ze všech objektů ve hře máte dojem prostorovosti, hudba také nezaostává a perfektně podkresluje atmosféru a umocňuje výsledný dojem ze hry. Rozhodně vám hru nelze jinak než doporučit.

Homepage: www.positech.co.uk.

Download (6,7 MB) zde; VypalCD zde.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
V God of War je tajemství, které ještě nikdo neobjevil, tvrdí studio

V God of War je tajemství, které ještě…

Podle kreativního ředitele studia Santa Monica, Coryho Barloga, je v God of War stále ještě ukryté něco, co zatím nikdo z více než pěti milionů hráčů na světě neodhalil.

4.  6.  2018 | | 6 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

včera | | 1 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Tennis World Tour: zpátky na kurt (recenze)

Tennis World Tour: zpátky na kurt (rec…

Po opravdu dlouhé době se nám dostává návratu na virtuální kurt od původních tvůrců Top Spinu. Stojí to za to?

4.  6.  2018 | | 6 N/A
Nový Assassin

Nový Assassin's Creed možná nabídne vě…

Líbil se vám větší příklon k RPG žánru v Origins? Vývojáři v tom podle všeho hodlají pokračovat.

4.  6.  2018 | | 1 N/A