Komunita opět vyhrabala pár detailů o nadcházející sbírce GTA Trilogy

Rockstar je zatím na informace velmi shovívaný, datamineři ale nespí.

Po oznámení omlazené trilogie kultovních her ze série Grand Theft Auto se Rockstar trochu uzamkl a moc informací jsme z něj zatím nedostali. Fanoušci ale nespí a data minerům z webu GTA Forums se podařilo vyzobat některé zajímavé detaily o nadcházejícím balíčku her. 

Uživateli alloc8or se podařilo najít kus textu, který nebyl oficiálně Rockstarem nikde zveřejněn a kde se můžeme dočíst pár detailů o vylepšeném grafickém kabátku a ovládacím schématu z GTA 5. 

"Tři ikonická města, tři epické příběhy," píše se v textu. "Zahrajte si legendy definující žánr v původní trilogii Grand Theft Auto: GTA 3, GTA Vice City a GTA San Andreas, omlazené pro moderní generaci, nyní s vylepšeným systémem osvětlení, detailním prostředím, texturami ve vysokém rozlišení, lepším dohledem, moderním ovládacím schématem z GTA 5 a mnohem více."

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition vyjde někdy koncem letošního roku pro PC a obě generace konzolí. 

Váš názor Další článek: Zahrajte si šílenou arkádu Riders Republic po celý týden zadarmo

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

** Dnešní telefony se předhánějí v tom, který z nich bude větší ** Malé telefony na trhu skoro vyhynuly... ** Čínská značka si připravila telefon do dlaně s třípalcovým displejem

Martin Chroust
InfraportKompaktní velikostSmartphony

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách