Konami blbne s balance boardem

vytisknout velikost písma

Znáte to. Čas od času se ráno vzbudíte a máte chuť udělat něco šíleného. Pokud jste ale z Japonska a za zády vám stojí gigant jako Konami (Silent Hill, Metal Gear Solid atd.), je vcelku pravděpodobné, že své nenaplněné tužby promítnete do herního průmyslu. Zmíněná společnost se totiž nechala slyšet, že pracuje na exkluzivním titulu pro Nintendo Wii - Marbles! Balance Challenge.

1.jpg2.jpg

Kdo by po přečtení jména hry čekal šílenou zábavu s duhovkami koulejícími se vstříc svému osudu na vrátkých plošinách, částečně by se spletl. Kuličky jsou totiž synonymem pro členovité mravenčí tělo (jinak si ten název neumíme vysvětlit), které budete mít v průběhu hraní stále na očích, ač uvězněné v malé skleněnce. Vězte, že v hlavní roli se objeví mravenec Anthony, jenž bude muset zachránit celou svou kolonii.

Musí se totiž vydat za hranice svého domova, aby nalezl Zlaté slunečnicové semínko, které ... dobře, není nám tak úplně jasné co s ním potom budou dělat, ale budiž. V průběhu putování skrze stovky levelů pak navštívíte lidská obydlí, zasněžené vrcholky hor, vyprahlé pouště, orbitální stanice a samozřejmě mnoho dalších, zajímavých míst.

3.jpg4.jpg

Vaším cílem přitom bude projít za pomoci balance boardu (či klasického Wii ovladače, s kterým však tolik nezhubnete) všechny předchystané úrovně, které by měly obsahovat nejednu nástrahu, a posunout se o kus dál v ději. Čas od času se dočkáte i dámské společnosti, když se vám dostane té "milé" povinnosti dostrkat do cíle línou berušku.

Aby toho nebylo málo, přislíbilo Konami multiplayer až pro čtyři hráče na jedné konzoli a editor úrovní, s jehož přispěním si budete moci vytvořit vlastní levely, které bude následně možné vystavit na internet. Na závěr tak už snad jen dodáme, že by se Marbles! Balance Challenge mělo objevit na trhu již 1. května.

Zdroj: Eurogamer

Dostupné pro: Wii
Žánr: Arkády
Výrobce: Konami
Začátek prodeje: 1. května 2009

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 6 N/A
Do světa World of Tanks míří vůbec první singleplayerový příběhový zážitek

Do světa World of Tanks míří vůbec prv…

Prozatím jsme byli vždy zvyklí, že je World of Tanks čistě multiplayerovou záležitostí. Ne však na dlouho!

18.  8.  2017 | | 2 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |