Konami blbne s balance boardem

Znáte to. Čas od času se ráno vzbudíte a máte chuť udělat něco šíleného. Pokud jste ale z Japonska a za zády vám stojí gigant jako Konami (Silent Hill, Metal Gear Solid atd.), je vcelku pravděpodobné, že své nenaplněné tužby promítnete do herního průmyslu. Zmíněná společnost se totiž nechala slyšet, že pracuje na exkluzivním titulu pro Nintendo Wii - Marbles! Balance Challenge.

1.jpg2.jpg

Kdo by po přečtení jména hry čekal šílenou zábavu s duhovkami koulejícími se vstříc svému osudu na vrátkých plošinách, částečně by se spletl. Kuličky jsou totiž synonymem pro členovité mravenčí tělo (jinak si ten název neumíme vysvětlit), které budete mít v průběhu hraní stále na očích, ač uvězněné v malé skleněnce. Vězte, že v hlavní roli se objeví mravenec Anthony, jenž bude muset zachránit celou svou kolonii.

Musí se totiž vydat za hranice svého domova, aby nalezl Zlaté slunečnicové semínko, které ... dobře, není nám tak úplně jasné co s ním potom budou dělat, ale budiž. V průběhu putování skrze stovky levelů pak navštívíte lidská obydlí, zasněžené vrcholky hor, vyprahlé pouště, orbitální stanice a samozřejmě mnoho dalších, zajímavých míst.

3.jpg4.jpg

Vaším cílem přitom bude projít za pomoci balance boardu (či klasického Wii ovladače, s kterým však tolik nezhubnete) všechny předchystané úrovně, které by měly obsahovat nejednu nástrahu, a posunout se o kus dál v ději. Čas od času se dočkáte i dámské společnosti, když se vám dostane té "milé" povinnosti dostrkat do cíle línou berušku.

Aby toho nebylo málo, přislíbilo Konami multiplayer až pro čtyři hráče na jedné konzoli a editor úrovní, s jehož přispěním si budete moci vytvořit vlastní levely, které bude následně možné vystavit na internet. Na závěr tak už snad jen dodáme, že by se Marbles! Balance Challenge mělo objevit na trhu již 1. května.

Zdroj: Eurogamer

Dostupné pro: Wii
Žánr: Arkády
Výrobce: Konami
Začátek prodeje: 1. května 2009

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A