Konami blbne s balance boardem

Znáte to. Čas od času se ráno vzbudíte a máte chuť udělat něco šíleného. Pokud jste ale z Japonska a za zády vám stojí gigant jako Konami (Silent Hill, Metal Gear Solid atd.), je vcelku pravděpodobné, že své nenaplněné tužby promítnete do herního průmyslu. Zmíněná společnost se totiž nechala slyšet, že pracuje na exkluzivním titulu pro Nintendo Wii - Marbles! Balance Challenge.

1.jpg2.jpg

Kdo by po přečtení jména hry čekal šílenou zábavu s duhovkami koulejícími se vstříc svému osudu na vrátkých plošinách, částečně by se spletl. Kuličky jsou totiž synonymem pro členovité mravenčí tělo (jinak si ten název neumíme vysvětlit), které budete mít v průběhu hraní stále na očích, ač uvězněné v malé skleněnce. Vězte, že v hlavní roli se objeví mravenec Anthony, jenž bude muset zachránit celou svou kolonii.

Musí se totiž vydat za hranice svého domova, aby nalezl Zlaté slunečnicové semínko, které ... dobře, není nám tak úplně jasné co s ním potom budou dělat, ale budiž. V průběhu putování skrze stovky levelů pak navštívíte lidská obydlí, zasněžené vrcholky hor, vyprahlé pouště, orbitální stanice a samozřejmě mnoho dalších, zajímavých míst.

3.jpg4.jpg

Vaším cílem přitom bude projít za pomoci balance boardu (či klasického Wii ovladače, s kterým však tolik nezhubnete) všechny předchystané úrovně, které by měly obsahovat nejednu nástrahu, a posunout se o kus dál v ději. Čas od času se dočkáte i dámské společnosti, když se vám dostane té "milé" povinnosti dostrkat do cíle línou berušku.

Aby toho nebylo málo, přislíbilo Konami multiplayer až pro čtyři hráče na jedné konzoli a editor úrovní, s jehož přispěním si budete moci vytvořit vlastní levely, které bude následně možné vystavit na internet. Na závěr tak už snad jen dodáme, že by se Marbles! Balance Challenge mělo objevit na trhu již 1. května.

Zdroj: Eurogamer

Dostupné pro: Wii
Žánr: Arkády
Výrobce: Konami
Začátek prodeje: 1. května 2009

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A
Venku jsou první záběry ze hry Jurassic World Evolution

Venku jsou první záběry ze hry Jurassi…

Konečně se na nás chystá budovatelská strategie ze světa Jurassic Parku, kde si postavíte vlastní parčík. A tvůrci uvolnili první záběry ze hry.

9.  10.  2017 |