Konami přišlo o doménu silenthill.com. Skončila platnost a koupil ji nějaký vtipálek

Konami asi bude muset vyrazit k soudu.

To, že společnost Konami už moc neřeší legendární sérii Silent Hill je známu už delší dobu. Nyní si to vydavatel posvětil ještě tím, že si nechal utéct dokonce oficiální doménu značky. Doméně silenthill.com totiž došla platnost a bylo potřeba ji obnovit. Konami to však trvalo tak dlouho, že byla odkoupena někým na internetu. 

Rozhodně to není poprvé, co Konami zapomnělo obnovit doménu. V prosinci roku 2019 si někteří uživatelé všimli, že je doména na prodej za necelých 10 tisíc dolarů, v tu dobu ale nikdo nebyl dostatečně rychlý, aby si ji ukořistil pro sebe. 

Tentokrát už se to však povedlo a pokud nyní zaskočíte na stránky, uvidíte původní tweet od legendárního Masahiro Ito, který si postěžoval, že vůbec nikdy neměl stvořit kultovní postavu Pyramid Heada. 

Diskuze (4) Další článek: Seriálová adaptace kultovního Twisted Metalu dostane minimálně jednu sezónu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru