Konkrétní informace o nové Marvel hře

Sledujete-li pořad Game Head pravidelně, jistě jste si všimli, že v jeho posledním vydání měli redaktoři možnost otestovat chystanou bojovku, v níž figurují oblíbené komiksové postavičky vytvořené společností Marvel. Marvel Fighting Game, jak je hra prozatím nazývána, vzniká v útrobách EA Chicago, přičemž má licencováno několikero oblíbených charakterů, mezi nimiž nechybí ani taková jména jako Hulk, Captain America, Spider-man, či Doctor Doom.


Máte-li chuť můžete nyní shlédnout avizovanou část pořadu

Datum vydání hry nebylo dosud oznámeno, avšak už nyní měli redaktoři zmíněného pořadu možnost ozkoušet titul bez jakýchkoliv omezení. Vězte tedy, že jmenovaný projekt sází na maximální zábavnost a destrukci (což jde ruku v ruce), díky čemuž se dočkáte plně zničitelného prostředí a samozřejmě smrtících úderů, po nichž budou vaši svěřenci lítat desítky metrů daleko.

Hra by však laťku zábavnosti neudržela příliš vysoko, kdyby se odehrávala ve smyšleném prostředí. Díky tomu se můžete těšit na co možná nejvěrněji zpracované budovy a prostředí, které se více než podobá Chicagu, a které budete moci „upravit“ dle libosti. Vaše nepřátele totiž budete moci prohazovat přítomnými budovami, ničit s nimi okolní sloupy veřejného osvětlení a tak dále.

Zdroj: Game Trailers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A