Konkrétní informace o nové Marvel hře

Sledujete-li pořad Game Head pravidelně, jistě jste si všimli, že v jeho posledním vydání měli redaktoři možnost otestovat chystanou bojovku, v níž figurují oblíbené komiksové postavičky vytvořené společností Marvel. Marvel Fighting Game, jak je hra prozatím nazývána, vzniká v útrobách EA Chicago, přičemž má licencováno několikero oblíbených charakterů, mezi nimiž nechybí ani taková jména jako Hulk, Captain America, Spider-man, či Doctor Doom.


Máte-li chuť můžete nyní shlédnout avizovanou část pořadu

Datum vydání hry nebylo dosud oznámeno, avšak už nyní měli redaktoři zmíněného pořadu možnost ozkoušet titul bez jakýchkoliv omezení. Vězte tedy, že jmenovaný projekt sází na maximální zábavnost a destrukci (což jde ruku v ruce), díky čemuž se dočkáte plně zničitelného prostředí a samozřejmě smrtících úderů, po nichž budou vaši svěřenci lítat desítky metrů daleko.

Hra by však laťku zábavnosti neudržela příliš vysoko, kdyby se odehrávala ve smyšleném prostředí. Díky tomu se můžete těšit na co možná nejvěrněji zpracované budovy a prostředí, které se více než podobá Chicagu, a které budete moci „upravit“ dle libosti. Vaše nepřátele totiž budete moci prohazovat přítomnými budovami, ničit s nimi okolní sloupy veřejného osvětlení a tak dále.

Zdroj: Game Trailers

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |