Konzolová verze Insurgency: Sandstorm dostala startovní trailer

Nažhavte své konzole, vydání se dočkáme už příští týden.

Trailer s názvem Boots on the Ground přichází těsně před vydáním konzolové verze Insurgency: Sandstorm, které se dočkáme už 29. září tohoto roku, tedy příští týden. Realistická vojenská střílečka, zaměřená na spolupráci a zručnosti na malých mapách, se na PC dostala už v roce 2018.

Čekají vás náročné souboje se smrtelnou balistikou i vojenskou technikou, customizace postavy i zbraní, která dodá vašemu vojákovi unikátnost právě kombinací oblečení, uniforem, doplňků nebo výběrem hlasu. Taktický postup nebo nakoukáni zpoza rohu vás nemine, ale dočkáme se také taktického boření dveří.

Sedm různých PvP nebo co-op herních módů s 16 kosmetickými balíčky vám mimo jiné nabídne Deluxe edice spolu s Year 1 Passem nebo Gold edice spolu s Year 2 Passem. Gold edice se dočká také 16 dalších předmětů během prvních 12 měsíců.

Hra dorazí na Xbox One a PlayStation 4, v roce 2022 jsou slíbeny verze pro Xbox Series X|S a PlayStation 5.

Váš názor Další článek: Recenze hry Death Stranding: Director's Cut. Kruh se uzavírá, pouť je kompletní

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách