Konzolové hry roku 2002

Pro konzolisty byl rok 2002 hodně bohatý – rozjel se Xbox a GameCube, PS2 předvedla něco, co jsme ještě neviděli. Martin Zavřel, Jan Spáčil a Martin Boček se pro vás prokousali tím mořem loňských titulů a sepsali svých deset nejlepších, včetně zklamání a překvapení roku. Pojďte si v tom udělat jasno s nimi.
Konzolové hry roku 2002

Konzolové hry roku podle Martina Zavřela

10. Turok Evolution

Tahle akce z vlastního pohledu sice nepřinesla nic tak originálního, aby to stále za zmínku, nicméně někdy stačí pouze vylepšit to, co už tady bylo. Atmosférické prostředí od chrámů v džungli po vesmírná plavidla mi sedlo jako ulité, stejně jako nepřekonatelná nabídka protivníků a zbraní. A navíc – tahle hra disponuje v rámci žánru tím nejdelším singleplayerem, který jsem letos zažil. Škoda, že se PS2 verze nepovedla tak jako verze pro GameCube.

9. Eternal Darkness

Tak tohle je zase extrémně originální titul, kterému člověk rád odpustí nějakou tu chybku v hratelnosti nebo grafickém provedení. V této hře se zavřete ve strašidelném domě a postupně se propadáváte do světa halucinací, které mají kromě jiného podobu nápisu „Game over“ nebo náhodného upadávání částí těla. Navíc hrajete postupně za většinu postav příběhu, ať už dobrých nebo zlých. Geniální koncept!

8. Resident Evil Code Veronica X

Tahle hra byla svého času vrcholným dílem série díky zcela novému hardware v podobě DreamCastu od Segy. Jako první Resi měla Veronica plně 3D polygonové prostředí, které bylo živější a strašidelnější. A i když v dnešní době už grafika Veronicy není co bývala, stále je tu vynikající příběh (s nejpropracovanějšími vztahy postav v rámci série), spousta strachu a moře zombií, to vše zabaleno v dlouhých hodinách poctivé a zábavné hratelnosti.

7. Devil May Cry

Když se začne mluvit o čistokrevné akci, nemůžete nepřiznat, že DMC je korunovaným králem. Nejzběsilejší, nejrychlejší, nejchaotičtější a přitom báječně ovladatelné adrenalinové šílenství vám připomene zážitek z hraní Dooma, přičemž vám ale omlátí oči o tak nádhernou grafiku, až nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Pokud máte rádi akci, nemůže se vám tahle hra nelíbit.

6. Onimusha 2

Možná je to pouze mé zdání, ale připadá mi, že se na vzhledu O2 hodně podepsaly současné práce na remake Resident Evil. Tyhle hry mají velmi podobné grafické efekty, které jim dodávají atmosféru, s jakou se jinde ztěží shledáte. Až uvidíte, jak se nádherné polygony-na-doraz-nacpané postavy prohánějí na pozadí tvořeném DVD filmem, pochopíte, jak jsem to myslel. Onimusha 2 je navíc delší a méně lineární, než předchozí díl.

5. Kingdom Hearts

Pokud chcete koncentrovanou krásu a srdečního zabijáka pro každého fanouška Final Fantasy, vezměte postavy z posledních pěti dílů FF a narvěte je do jedné hry, jejíž prostředí budou tvořit všechny lepší pohádky Walta Dysneyho. KH spojilo dvě největší továrny na sny, japonskou a americkou fantazii a výsledkem je největší pohádkové dobrodružství, jaké jste kdy mohli vidět – ať už na plátně nebo v kině.

4. Resident Evil

Tady se už dostáváme k titulům, u kterých mi vlhnou oči dojetím. Vzkříšený RE na GameCube je graficky nejpůsobivější konzolová hra současnosti a na tom nic nezmění kacířské protesty nevěřících Tomášů. Fanatický důraz na realističnost, barevná paleta mezi Silent Hillem a Doomem 3, nové vlastnosti zombií (nelze je zničit jinak než spálením nebo úplným rozkouskováním, některé z nich dokáží běhat mnohem rychleji než vy atd.), inteligentní úpravy původní hry a nové prvky v čele s docela novou postavou – to vše zajistilo každému pravověrnému fanouškovi RE série koupi GameCube (za pár týdnů nás čeká zcela nový díl – Resident Evil 0!).

3. Silent Hill 2

Na rozdíl od PC hráčů jsme moc dobře věděli, do čeho jdeme. Už jsme tam jednou byli, ve městě zvaném Silent Hill, a přesně víme, kdo a proč jej změnil v jednu nekonečnou noční můru. Nuže, nezbývá než si přiznat, že SH2, stejně jako jeho předchůdce, je tím nejhlubším sestupem na dno lidské duše, jaký se prozatím počítačovým hrám a videohrám podařil. Nádherný příběh lásky a nenávisti v nechutně realistických kulisách prohnilého strašidelného města si získal každého, kdo o něj kdy zavadil.

2. Final Fantasy X

I když výprava v případě tohoto dílu poněkud převážila obsah a technologický skok nebyla zas tak povedený oproti tomu minulému u sedmého dílu, stále platí, že Final Fantasy je tím největším, nejbohatším, nejpůsobivějším a zkrátka nejlepším RPG, které v roce 2002 vyšlo. Desítky hodin strávených s tradičně návykovými postavami ve světě bezbřehé originality a fantazie patří k tomu, co se nezapomíná, stejně jako srdcervoucí závěr a bezkonkurenční orchestrální hudba.

Final Fantasy X

1. Metal Gear Solid 2: Sons Of Liberty

Oproti jiným příčkám v této hitparádě se mi první místo hledalo velmi snadno, vlastně jsem nezaváhal ani na okamžik. Jak je to možné? Možná udělalo své, že jsem hru začal hrát zhruba v tu denní dobu, kdy začíná její příběh a jak se v ní setmělo, přišla noc i na ten náš reálný svět a když hra za rozbřesku končila, svítalo skutečně i za mými okny. Těch dvacet hodin strávených v těsném sepětí s MGS2 mne obdarovalo herním zážitkem, který se zařadil hned na druhé místo za Xenogears. Nikdy jsem u žádné hry neměl trak silný dojem, že jsem opravdu hlavní postavou, že všechno, co jí kdo říká, adresuje přímo mojí maličkosti a že na každém mém rozhodnutí závisí osudy mnoha dalších. U žádné jiné hry má čelist neklesala tak často, jako zde a nepamatuji si žádný film, který by disponoval jen z poloviny tak propracovaným příběhem nebo postavami. MGS2 je vrcholem digitální zábavy a až tento rok dorazí na PC, bude zajímavé sledovat, nakolik jsou ti hardcore hráči UT2003 schopni otevřít svá srdce a opravdu si hru prožít. MGS2 je nejen nejlepším hrou roku 2002, ale také nejlepší hrou, která kdy vyšla v Evropě. Nezahrát si ji je čiré šílenství. VELMI se však doporučuje hrát předtím první díl.

Překvapení roku: renderované pozadí ve hrách

Hodně z nás předpokládalo, že se zesilováním herních strojů docela vymizí „nehybná“ renderované grafika, tedy ony tapety, která známe z her jako Resident Evil nebo Final Fantasy. Již současné stroje přeci umožňují vytvořit „dýchající“, dokonale prostorově působící 3D prostředí, které mnohem méně narušuje realističnost hry… ne? Ne! Onimusha 2, ale především Resident Evil Remake jsou důkazem, že pokud se udělá správně, může být staré dobré renderované prostředí o velký kus působivější než jakýkoliv super-mega úžasný 3D engine (nevytahujte pořád toho Dooma 3, ještě nevyšel!). Osobně jsem byl tak směšně skeptický vůči RE Remake, když jsem zjistil přítomnost nehybných renderovaných prostředí, až se tomu dnes musím opravdu jen smát. Grafika RER je totiž paradoxně jeho největší silou a zároveň nejpůsobivější grafikou, jakou dokáží současné konzole nabídnout.

Zklamání roku: Xenosága

Pokud sledujete Doupě již nějaký ten rok, pak víte, že tou nejdůležitější hrou pro mne jsou a vždycky byly Xenogears (viz. článek „Hra, která mi změnila život“). Tohle obrovské RPG s nejhlubším příběhem, jaký jsem kdy hrál, četl nebo viděl, se nyní dočkalo pokračování, které kromě ohromující grafiky (PS2) a hudby (Londýnský Symfonický Orchestr) údajně naplno ukazuje vše, co se nevlezlo do původní hry nebo neprošlo schválením producentů. Hra inspirovaná anime Evangelion, dílem Friedricha Nietzcheho a Nissanskou biblí měla v roce 2002 vyjít i v USA, přeložená do angličtiny. Nestalo se tak a právě to bylo pro mne největším zklamáním loňského roku. Začal nám ale rok nový a Xenosága byla potvrzena pro USA na přelom února a března. Škoda, že to neznamená také vydání tohoto díla u nás v Evropě.

Konzolové hry roku 2002 podle Jana Spáčila

10. The Getaway

Drsná, cynická, brutální, atmosférická a zdaleka ne bezchybná nejdražší hra starého kontinentu, jejímž největším problémem jsou vaše očekávání a Vice City. Pokud se dokážete vyrovnat s tím, že tohle možná není to, co jste chtěli a co jste si přáli a překousnete poměrně vysokou obtížnost, dostane se vám úžasného autentického filmového zážitku, který vám vleze pod kůži a jen tak od tam nezmizí.

Final Fantasy X

9. Virtua Fighter 4

Nejhlubší, nejpromakanější a nejvěrnější bojová hra současnosti, všeobecně považována také za tu nejlepší. Nejzábavnější a nejvytrvalejší singl player módy, ještě lepší multiplayer, vynikající grafika, obrovská hloubka a variabilita… co ještě chcete slyšet, abych vás přesvědčil, že sem VF4 patří? Pokud máte rádi bojovky, nenajdete v současnosti nic lepšího a komplexnějšího, pokud máte rádi pouze Tekkena… váš problém.

8. World Rallye Championship II Extreme

I přes silnou konkurenci (Pro Race Driver, Colin 3.0, NFS: HP2…) trochu překvapivě nejlepší závodní hra roku, nabízející papírově (režimy, tratě, licence) i fakticky mnohem víc muziky než ti „letošňáci“ za jejím výfukem. Tedy pokud máte rádi rallye. Pokud ne, tohle je nejlepší cesta k nápravě, protože lepší rallye hru nikde neuvidíte, neuslyšíte a ani si nezahrajete.

Final Fantasy X

7. TimeSplitters 2

Zhruba 20 herních módů, kolem 30 zbraní, několik časových období, editor map a podpora multiplayeru až pro 16 hráčů. Na ničem nenajdete FPS, která by toho v základní výbavě nabízela tolik a těžko budete hledat hru s tak krystalicky čistou, jednoduchou a návykovou zábavou. Co postrádá na komplexnosti Halo či Goldeneye v singlu, to vynahrazuje neuvěřitelnými možnostmi a multiplayerem.

Final Fantasy X

6. Final Fantasy X

Přesto, že další skok na hardware nové generace Squaresoft nezvládl zdaleka tak dobře jako ten minulý (FFVII na PS) a přesto, že první plně 3D Final Fantasy je fakticky paradoxně mnohem omezenější než většina 2D předešlých, stále je tu dostatek krásy, elegance, nápadů i hloubky na to, aby si FFX zasloužila místo v přední řadě nejen jménem.

5. Halo

Fantastická a velmi inovativní FPS, disponující perfektně vystavěným singl player módem a návykově zábavným multiplayerem je nejen hrou, díky které je Xbox dnes tam kde je (tedy ne pod drnem), ale rovněž jednou z nejlepších FPS, jaké kdy na konzolích vznikly. A až vyjde letos na PC, mnozí pochopí, že je jednou z nejlepších nejen na nich. V současnosti nejideálnější důkaz, že od dob Half-lifa nevznikají nejlepší singl FPS na PC, ale na konzolích (Goldeneye, Perfect Dark, Medal of Honor či Metroid Prime).

Final Fantasy X

4. Ico

Věříte na zázraky? Chcete vidět vodu jak se mění ve víno? Chcete vidět něco, co jste ještě neviděli? S Icem jste na správné adrese, jelikož hra, která by v současnosti s takovou lehkostí plula po všech stránkách tak odhodlaně proti proudu, se jen tak nevidí. Nenajdete tu krev, násilí, charismatické hrdiny zachraňující svět. Najdete tu jen překvapivě inovativní koncept, mistrovský design, křehkou, ohromující krásu a neuvěřitelně hluboký emocionální zážitek, dělající z hry spíše umělecké dílo než „hru“.

Final Fantasy X

3. Pro Evolution Soccer 2

Konami opětovně dokázali vytřít konkurenci zrak ve velkém stylu a dovést svého svěřence opětovně o další krůček blíž dokonalosti. Ve světě z jedniček a nul tak stále tak platí okřídlené "pouze tohle je fotbal". Proč se zahazovat s dobrými (TIF 2003) a slušnými (Fifa 2003), když můžete mít to nejlepší? A jistě uznáte, že nejlepší fotbalová (potažmo sportovní vůbec) hra všech dob si cokoliv horšího než třetí místo prostě nezaslouží. A u mě se jí ho ani nedostane.

Final Fantasy X

2. Grand Theft Auto: Vice City

Můžete jakkoliv plameně horlit proti jejímu zvrhlému obsahu, ale pokud jste ji opravdu hráli je to tak všechno, co proti Vice City můžete mít. Matrixovsky neodolatelné skoro Miami vás spolkne jako malinu a ukáže vám, co je to HRATELNOST, nápaditost, rozmanitost a svoboda. A ukáže vám to všechno takovým způsobem jako žádná jiná... kromě GTA3, což je prakticky jediný důvod proč není po zásluze bezkonkurenčně nejúspěšnější hra loňského roku o kousek níž.

1. Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty

Těžká, ale nakonec jsem přesvědčen, že správná volba. Kojimův akční opus sice některým nemusí být pro nespočet animaček, vyprávějících neuvěřitelně komplikovaný příběh po chuti, ale pokud přistoupíte na Kojimovu hru, to co vám jím chce říct se vám prostě z hlavy jen tak nevykouří. Neexistuje hra, která by vám uměla lépe podaným způsobem dneska něco říct. Forma, kterou je děj vyprávěn nemá konkurenci a obsah, obsah vám svou hloubkou a nejednoznačností zavaří hlavu tak, jako žádná hra před tím (s výjimkou Xenogears).  Přistoupíte-li na Kojimovu hru a nebudete jen chtít "střílet obrovské roboty". Nemyslící publikum MGS2 nechce. I když koneckonců proč ne, je tady toho tolik čím se bavit, že nakonec můžete i víc než jen "střílet ty obrovské roboty".

Final Fantasy X

Vice City je bezesporu lepší a delší zábava, jenže z té po dohrání zůstanou jen pěkné vzpomínky. Z obsahu MGS2, budete-li ochotni akceptovat jeho vyznění, zůstanou ve vaší hlavě zasazené myšlenky, obohacující váš pohled na svět. Co je pro vás víc?

Překvapení roku: Chystaná fůze Squaresoftu s Enixem

V našich končinách trochu neoprávněně přehlížená věc schopná vyvolat vlny, které nadobro změní hladinu herního průmyslu. Spojení největších "továren" na jedny z nejlepších RPGček na světě totiž není jen spojením obrovského lidského potenciálu, schopného po spojení skutečně trvale produkovat "hry, jaké lidi ještě nepoznali" (slova Keji Hondy, prezidenta Enixu), ale je také spojením takového kapitálu, že výsledkem bude největší producent her na světě. O to víc byla celá věc překvapivá, že obě firmy představují odvěké rivaly především na poli RPG, kde právě ony byly samy sobě jedinými rovnocennými rivaly (na japonské a částečně americké půdě). Na výsledky fůzí vzniklého Square Enixu si budeme muset ještě chvíli počkat, ale už teď by prvním pozitivem pro milovníky RPGček v Evropě mohl být fakt, že možná přeci jenom uvidí v současnosti nejnadějnější RPG ve vývoji, Star Ocean 3.

Final Fantasy X

Zklamání roku: Hry na motivy Pána Prstenů

Po té, co se Pán Prstenů po letech konečně dočkal důstojného filmového zpracování, vzklíčila ve mě naděje, že právě jeho úspěch přinese i jeho důstojné převedení do herní podoby. Žel nestalo se. Přestože naděje vzklíčila hnedka dvakrát, ani jedna z nich nevyrostla do působivosti a kvalit stařičké War of the Middle Earth (kterou už asi nikdo nepamatuje), ačkoliv na to měli obě nesrovnatelně lepší prostředky. O důstojnosti pak nemůže být ani řeč. Z té zalívané a "šlechtěné" EA se vyklubala obyčejná a průměrná mlátička v krásných filmových kulisách z kterých sice běhal místy mráz po zádech, ale primitivnost herní náplně a její bezduchost to vyžehlit nemohlo. Bezduchost prostě nemá u čehokoliv na motivy Tolkiena co dělat. A ta druhá? O té lepší nemluvit, jelikož s náplní na tom byla obdobně, jen jí scházeli ty kulisy. Výsledek má pak hodnotu interaktivních omalovánek ke knize. Nijak zvlášť krásných navíc. A to rozhodně důstojné zpracování Pána Prstenů není.

Konzolové hry roku 2002 podle Martina Bočka

10. Hitman 2

Skvělá hra na nájemného vraha. Pokud odhlédneme od morálně poněkud pochybného příběhu, jedná se o skvělou akční hru. Ovšem všechno má své ale. Skvělou a atmosférickou akční hrou bude Hitman 2 jen pokud budete Tichý zabiják. Pokud se stanete Masovým vrahem, bude to „jen“ velmi dobrá akce. A pokud se rozhodnete dívat se na svět kolem sebe vlastníma očima, může se vám stát, že budete hrát celkem průměrného následovníka stařičkého Dooma.

9. Jack and Daxter

I přes některé chybky, jako absence titulků či pro někoho poněkud výše nastavená obtížnost se jedná bezesporu o výborný titul. Skvělá variabilita jednotlivých úkolů, krásná a neopakující se grafika, výborné minihry… To všechno vás chytne a nepustí.  Pokud máte rádi plošinovky, pak vám tito dva přátelé přirostou k srdci a jen tak se ho nepustí.

8. Way of the Samurai

Nedoceněná perla. Ale hlavní chybou je to, že se tato geniální arkáda na první pohled tváří jako akční adventura. Pravdou je, že za nádhernou, třebas poněkud nedodělanou grafikou se skrývá skvělá a strhující bojovka s originálním soubojovým systémem, spoustou rozdílných zbraní, solidním příběhem a především – naprosto NEUVĚŘITELNOU hudbou.

7. Tekken 4

Hra, o které se těžko něco říká. Na jednu stranu výborná mlátička, na druhou ale pouhé nepříliš vylepšené pokračování. Pro fanoušky série skvost, pro ty ostatní jen další z Tekkenů…

6. Mortal Kombat Deadly Alliance

Ten pravý pokračovatel slavné série. Ed Boonovi se podařilo prakticky nemožné – vytvořil výbornou hru ve 3D, která jednak respektuje všechny požadavky dnešní doby, jednak zachovává to, co bylo pro Mortal vždy charakteristické. Excelující grafika, spousta zajímavůstek, na mlátičku skvělý příběh jsou vyvažovány poněkud slabší AI a pro mnohé velmi „neobvyklým“ přístupem k celému žánru.

5. Final Fantasy X

Slavné pokračování slavné série. O téhle hře bylo napsáno už tolik, že nezbývá než konstatovat, že všechna její sláva je jen zasloužený následek kvalitně odvedené práce.

4. Metal Gear Solid 2 – Sons of Liberty

Geniální pokračování geniálního předchůdce od geniálních tvůrců. Kdo nezná, nepochopí, kdo zná, hraje…

3. ICO

Naprosto NEUVĚŘITELNÁ hra. Kombinace atmosféry a příběhu, zasazená do neuvěřitelného mixu plošinovky a logické hry vás vtáhne a nepustí. Snad jedinou chybou je poněkud kratší herní doba – 5-7 hodin na dohrání opravdu není mnoho…

2. Gran Theft Auto: Vice City

Milovníci rychlých kol, automobilových honiček a Tomma Vercettiho si zase jednou přišli na své. Jediný pokořitel nepokořitelného GTA3, který vylepšil, co se vylepšit dalo a ještě něco přidal. Až na pár drobných chybiček naprosto dokonalá hra, která způsobí, že se na pár týdnů přestěhujete na Majami a nebude vás zajímat nic jiného, než jak získat další kousek města pod svou kontrolu…

Final Fantasy X

1. Virtua Fighter 4

Připouštím, že volba hry roku byla ovlivněna mým zaměřením na mlátičky. Přesto si však stojím za svým – VF4 přináší něco, co tady dosud nebylo. Realistické pohyby skutečných bojových umění, neuvěřitelně propracovaný soubojový systém, skvěle vyvážené postavy a především dokonalou AI, která je schopna se učit z vaší vlastní hry – a zaručí zábavu prakticky do nekonečna. Nebo alespoň dokud nevyjde Virtua Fighter 4 Evolution.

Final Fantasy X


Překvapení roku: vzestup mlátiček

Tento rok se nám obzvláště urodilo. Byl tu klasický Tekken 4, převratný Virtua Fighter 4 a rozporuplný Mortal Kombat Deadly Alliance, který se v USA stal rázem jednou z nejprodávanějších her. Ale tím to zdaleka nekončí. Stará, leč dodnes zářící klasika konzolových mlátiček Soul Calibur se dočká pokračování. Na našich konzolích se objeví během tohoto roku, ovšem na coin-upech si už svoji premiéru odbyla – a dlužno přiznat, že více než úspěšně. Navíc se připravuje Virtua Fighter 4 Evolution, který slibuje vylepšit všechno, co už dokonalé bylo a přidat pár věcí, které budou ještě dokonalejší. A kromě toho se již pracuje na dalším Mortal Kombatu. Inu, milovníci bojových umění se mají na co těšit…

Zklamání roku: české manuály

Mnoho z vás to jistě překvapí. Co mi sakra vadí na tom, že se u nás stále více PS her prodává s českým manuálem? Jsou tak přeci mnohem dostupnější pro toho, kdo angličtině příliš nehoví!!! Pravdou je, že to je jedna pozitivní věc na této tendenci. Jedna – a jediná. Nemohu si totiž pomoci, ale opravdu mi vadí, že lidé, kteří manuály překládají, se většinou nejen neorientují v hrách a jejich terminologii a reáliích, ale často mám pocit, že dokonce ani příliš neumí anglicky. A raději si přečtu dvacetistránkový manuál v angličtině, jestliže vím, že v něm nejsou žádné chyby, než desetistránkový v češtině, který je podivný, zmatený a ještě zkrácený…

Takže to bylo ohlednutí za konzolovým rokem 2002. Redaktoři Doupěte se možná považují za profesionály a odborníky na svém poli, nemají však žádný patent na pravdu – proto berte jejich hitparádu jako doporučení, nikoliv jako urážku právě té vaší oblíbené hry. Samozřejmě budeme moc rádi, pokud nám sdělíte vlastní názory na nejlepší konzolové projekty loňského roku, včetně vašich zklamání a překvapení. Budeme se na ně těšit!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |