Kooperační řezničina Warhammer 40,000: Darktide dorazí na PC a konzole v září

Po odkladu konečně víme, kdy se s kamarády ponoříme do temné budoucnosti Warhammeru.

Po prvotním odkladu jsme sci-fi akci ze světa Warhammeru očekávali na jaře letošního roku. To se bohužel nestane a nyní známe oficiální datum vydání. Warhammer 40,000: Darktide vyjde 13. září letošního roku pro PC a Xbox Series X/S.

Darktide bude brutální kooperace čtyř hráčů proti velké hordě nepřátel, což jistě připomíná Vermintide. Rrozdíl bude v zasazení. To ve sci-fi Warhammeru odemyká modernější zbraně. I ve Vermintide se hodně střílí, nicméně stále je to primárně mlátička. Zde, zdá se, budete stále hodně mlátit, nicméně většinou sáhnete spíš po střelné zbrani. 

Váš názor Další článek: Xbox Game Pass nabídne výhodnější rodinné předplatné, tvrdí insideři

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru