Kooperativní a pitné Halo 3

Jelikož má Halo 3 představovat nejprodávanější titul platformy Xbox 360, autoři si nemohou dovolit ponechat v něm hluchá místa. Mezi hutnou příběhovou kampaň zaobírající se opět bojem lidstva proti mimozemské alianci Covenant a multiplayer tak nyní vtěsnávají kooperativní hru. Ke konzoli se před započetím kampaně budou moci připojit až čtyři hráči, přičemž až se dění odstartuje, bude možné projít si celou zápletku pěkně pohromadě. Zúčastnit kolektivního vyvražďování covenantských sil se budou hráči moci prostřednictvím služby Xbox Live! Nebo přímým propojením konzolí kabelem. Samozřejmostí je splitscreen pro dva hráče na jedné obrazovce. Čtveřice bude obsazena do rolí Master Chiefa, arbitra známého z minula a dvou nových mimozemských postav, které se přidali na stranu lidí, z řad Elites.

  

Halo 3 se chce dále zapsat do povědomí masivním merchandisingem. Zatímco helma přibalená v exkluzivní legendární edici hry je příliš malá, aby si ji nasadil na hlavu člověk, nově odhalený nápoj Halo 3 Mountain Dew Game Fuel je bude příliš dobrý, než aby jej konzumenti nevypili na jeden lok. Bude k dostání i u nás? Je plánovaná citrónově-třešňová chuť lepší než pot Master Chiefa? To zůstává ve hvězdách, mezi něž se vydáme 25. září.

  

Zdroj: Kotaku

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |