Kooperativní a pitné Halo 3

Jelikož má Halo 3 představovat nejprodávanější titul platformy Xbox 360, autoři si nemohou dovolit ponechat v něm hluchá místa. Mezi hutnou příběhovou kampaň zaobírající se opět bojem lidstva proti mimozemské alianci Covenant a multiplayer tak nyní vtěsnávají kooperativní hru. Ke konzoli se před započetím kampaně budou moci připojit až čtyři hráči, přičemž až se dění odstartuje, bude možné projít si celou zápletku pěkně pohromadě. Zúčastnit kolektivního vyvražďování covenantských sil se budou hráči moci prostřednictvím služby Xbox Live! Nebo přímým propojením konzolí kabelem. Samozřejmostí je splitscreen pro dva hráče na jedné obrazovce. Čtveřice bude obsazena do rolí Master Chiefa, arbitra známého z minula a dvou nových mimozemských postav, které se přidali na stranu lidí, z řad Elites.

  

Halo 3 se chce dále zapsat do povědomí masivním merchandisingem. Zatímco helma přibalená v exkluzivní legendární edici hry je příliš malá, aby si ji nasadil na hlavu člověk, nově odhalený nápoj Halo 3 Mountain Dew Game Fuel je bude příliš dobrý, než aby jej konzumenti nevypili na jeden lok. Bude k dostání i u nás? Je plánovaná citrónově-třešňová chuť lepší než pot Master Chiefa? To zůstává ve hvězdách, mezi něž se vydáme 25. září.

  

Zdroj: Kotaku

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A