Koučujte sexy bojovnice ve Wrestle Angels

Pamatujete si na Rumble Roses od Konami? Klasická wrestlingová hra na PS2, kde se místo upocených svalnatých chlapů mlátily hezoučké a ...hmm... vyvinuté slečny. I když to často vypadalo na něco úplně jiného, než na zápas. Každopádně se jednalo o solidní a zábavu a pořádné pokoukání, hlavně pro mužské hráče.

Do stejného prostředí ženského wrestlingu vás přenese i připravovaná PS2 hra Wrestle Angels. Ovšem tentokrát slečny nebudete přímo ovládat. Vžijete se do role manažera, který si nejprve musí nějakou bojovnici vyhlédnout, sestavit tým a dovést svoje wrestlerky na špici. Sem tam musíte uspořádat nějakou autogramiádu, občas focení v provokativních kostýmech, a tak podobně.

Celá hra bude ztvárněna ve 2D v japonském anime stylu. K dispozici má být víc než 100 bojovnic, dělených do různých kategorií. Celé to zní velmi originálně, ale i dost úchylně, a tak je možná jen dobře, že jsou Wrestle Angels zatím připravovány jen pro japonské vydání. I když, kdo ví?

Doupě komentuje: Nad tím, co vychází v Japonsku, zůstává rozum stát. I když by se podobné hry na evropském trhu zřejmě neprosadily, občas zalitujeme nad originálním počinem, který se k nám nikdy nedostane. 

Zdroj: IGN  

Nejnovější komentáře