Koučujte sexy bojovnice ve Wrestle Angels

Pamatujete si na Rumble Roses od Konami? Klasická wrestlingová hra na PS2, kde se místo upocených svalnatých chlapů mlátily hezoučké a ...hmm... vyvinuté slečny. I když to často vypadalo na něco úplně jiného, než na zápas. Každopádně se jednalo o solidní a zábavu a pořádné pokoukání, hlavně pro mužské hráče.

Do stejného prostředí ženského wrestlingu vás přenese i připravovaná PS2 hra Wrestle Angels. Ovšem tentokrát slečny nebudete přímo ovládat. Vžijete se do role manažera, který si nejprve musí nějakou bojovnici vyhlédnout, sestavit tým a dovést svoje wrestlerky na špici. Sem tam musíte uspořádat nějakou autogramiádu, občas focení v provokativních kostýmech, a tak podobně.

Celá hra bude ztvárněna ve 2D v japonském anime stylu. K dispozici má být víc než 100 bojovnic, dělených do různých kategorií. Celé to zní velmi originálně, ale i dost úchylně, a tak je možná jen dobře, že jsou Wrestle Angels zatím připravovány jen pro japonské vydání. I když, kdo ví?

Doupě komentuje: Nad tím, co vychází v Japonsku, zůstává rozum stát. I když by se podobné hry na evropském trhu zřejmě neprosadily, občas zalitujeme nad originálním počinem, který se k nám nikdy nedostane. 

Zdroj: IGN  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A