Koupíte si silnou postavu v Everquest 2?

Zástupci Sony Online Entertainment oznámili odvážný plán, zvaný Station Exchange. Ten spočívá v organizované možnosti prodávat své virtuální majetky, nebo rovnou celé postavy, na dražbě za reálné peníze. Tento přístup je ve světě MMORPG zatím ojedinělý, dříve i Everquest 2 podobné věci zakazoval. Hráči si budou moci zvolit, zda chtějí hrát na "Exchange" serverech, kde bude možné zapojit oficiálně svoji postavu a jakýkoliv její majetek do dražby, nebo zda budou na serverech, kde je podobné kšeftování zakázáno.

  

Jak ovlivní prodej zaběhlé skupiny? * Já svoji postavu neprodám * Zase ale bude víc lidí na řešení chyb

Každý si to může přebrat po svém, ale třeba pro studenty je to jeden ze způsobů, jak si zábavně přivydělat. Mnozí jiní hráči totiž nemají dostatek času tvořit si vyspělé postavy, i když by za hrdiny rádi hráli. SOE zdůvodňuje tento krok ještě jedním zajímavým argumentem - nebude muset držet tolik lidí na vyšetřování podobných věcí a tak bude moci věnovat větší úsilí do vylepšování hry.

Zdroj: Vlastní

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce