Kousek nové Lary u Total Overdose

Za nedlouho výjde na Xboxu a PS2 zběsilá střílečka Total Overdose. Ta by stála za pozornost už sama o sobě, ale distřibutoři ke hře přidali, co by malé cukrátko, speciální DVD plné informací o chystané hře Tomb Raider: Legend.

  

Na DVD najdete rozhovory se čtyřmi členy vývojářského týmu, doplněné o prostřihy z aktuální verze hry. S kým jmenovitě dáné rozhovory jsou? Za prvé je to původní tvůrce Lary Croft - Toby Gard, dále hlavní designer Riley Cooper, senior designer Eric Lindstrom a skladatel Troels Fohlman. 

Doupě komentuje: Tomb Raider: Angel of Darkness totálně pohřbil kdysi tolik slavnou a oblíbenou sérii, a tak jsou obavy o nové pokračování jistě na místě. Ovšem po internetu si šuskají ti, kteři měli možnost si zahrát fragmenty nové Lary, že vše zatím vypadá výborně. Dočkáme se tedy velkolepého návratu sličné archeoložky? Uvidíme.

Související informace (Tomb Raider: Legend)
Platforma:
PC, Xbox, PS2
Žánr: Akční
Výrobce: Crystal Dynamics (http://www.crystald.com)
Vydavatel: Eidos Interactive (http://www.eidosinteractive.com)
Homepage: http://www.tombraider.com/
Předpokládané datum vydání: 2006

Zdroj: IGN


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |