Krafton chystá hned několik her z univerza PUBG pro PC, konzole a mobily

Battle royale hit rozhodně nehodlá zastavovat.

Battle royale průkopník PUBG se možná neustále vyvíjí, společnost Krafton ale rozhodně chystá více projektů z tohoto univerza. V tuto chvíli víme jen o vývoji sci-fi hororovky The Callisto Protocol, která by měla dorazit někdy v roce 2022. 

Profil šéfa společnosti Kima Chang-hana na Bloombergu mluví o to, že jsou ve vývoji ještě dva nové projekty. Něco "ze světa PUBG" pro PC a konzole a nová battle royale mobilní hra, která z PUBG bude čerpat. 

V tuto chvíli nevíme, zda půjde vyloženě o PUBG 2 a PUBG Mobile 2, nebo o nějaké spin-offy či dodatečné projekty k současným hrám, ve vývoji ale rozhodně jsou. Na více informací si tak budeme muset ještě počkat. 

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Tvůrci God of War hledají posily na nový, dosud neoznámený projekt

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,