Krásný v každém detailu, dokonalý jako celek

Notebook TravelMate 350 je ideální osobní počítač pro všechny uživatele,kteří ke své činnosti potřebují neustálou volnost pohybu.Je mimořádně výkonný, neuvěřitelně lehký a snadno přenosný. Díky technologii Smart Card nabízí TravelMate 350 bezkonkurenční úroveň zabezpečení a ochrany dat.
Společnost Acer s potěšením představuje ultrapřenosný počítač TravelMate 350, který je nejnovějším přírůstkem do rodiny mobilních osobních počítačů TravelMate. Štíhlý a lehký notebook TravelMate 350 stoprocentně splňuje požadavky uživatelů na vysokou mobilitu, výkon i maximální odolnost.

TravelMate 350 je vybaven mnoha špičkovými funkcemi, které uživatelům přináší řadu bezkonkurenčních výhod. Svým mimořádným výkonem snadno zvládne i nejnáročnější aplikace a díky progresivním komunikačním funkcím Vám umožní dokonalé spojení bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Jedinečný integrovaný bezpečnostní systém s inteligentní kartou Smart Card spolehlivě řeší veškeré problémy s ochranou dat každého uživatele. Dokonalé provedení počítače TravelMate s řadou ergonomických prvků je zárukou vyjímečného pracovního komfortu a pohodlí.

S výškou pouhých 21 mm a hmotností 1,9 kg je TravelMate 350 ideálním partnerem na cestách. Atraktivní, avšak robustní a odolný plášť z hořčíkové slitiny spolu se systémem Disk Anti-Shock Protection System chrání spolehlivě pevný disk proti účinkům nárazu. Vysoká produktivita počítače TravelMate 350 je zabezpečena úctyhodnou dvaapůlhodinovou dobou provozu na baterie.

Zárukou špičkového výkonu TravelMate 350 jsou nejnovější procesory Intel® Pentium® lll s technologií SpeedStepTM a frekvencí od 650, MHz, operační paměť 64 MB respektive 128 MB (rozšiřitelná na 512MB), výkonný audiosystém, grafika 2xAGP, pevný disk s minimální kapacitou 10 GB či unikátní Acer EasyLink Combo (24x CD-ROM/3,5“ FDD nebo 8x DVD-ROM/3,5“ FDD).

Pro rychlou a spolehlivou komunikaci je TravelMate 350 vybaven síťovou kartou 10/100Mbps Fast Ethernet a interním modemem 56k*. Počítač TravelMate tak zaručuje uživatelům možnost připojení doslova z každého místa na Zemi.

TravelMate 350 je vybaven veškerými potřebnými vstupy a výstupy, včetně portu IEEE 1394 Firewire a dvou USB portů, které spolu s port replikátorem umožňují připojit nejrůznější externí zařízení. Počítač může být dále vybaven zařízením InviLinkTM, kterým lze prostřednictvím portu FIR na čelní straně dálkově ovládat např. diapozitivy při firemních prezentacích, dále pak modulem s vypalovací mechanikou CD-RW pro připojení k portu IEEE 1394 a portem Acer EasyPort pro jednodušší připojení externích zařízení.

Integrovaná čtečka inteligentních karet Smart Card, moderní zabezpečovací software a karta TravelMate Smart Card dokonale chrání systém proti neoprávněnému přístupu a umožňují šifrovat a dešifrovat uložené soubory.

Bohaté vybavení notebooku Acer TravelMate 350, např. velký barevný displej 13.3“ TFT s rozlišením XGA (1024x768), nová klávesnice Fine Touch s klávesami standardní velikosti a 5° ergonomickým zakřivením pro větší pohodlí při psaní, touchpad s rolovací klávesou, skupina pěti programovatelných kláves, světelná signalizace přijaté pošty a mnoho dalších prvků, přesvědčí každého uživatele o přednostech a výhodách ultrapřenosných počítačů.

„S počítačem TravelMate 350 společnost Acer vyšla vstříc veškerým požadavkům a potřebám uživatelů, kteří ke své činnosti potřebují volnost pohybu, a současně potvrdila své vedoucí postavení v oblasti mobilních technologií a designu,“ prohlásil Tomáš Čech, ředitel společnosti Acer pro Českou republiku a Slovensko. „TravelMate 350 nabízí špičkový výkon, progresivní komunikační prvky, jedinečné zabezpečení i vysokou užitnou hodnotu. Zároveň vyniká vlastnostmi jako jsou odolnost, spolehlivost a styl, které proslavily řadu TravelMate,“ dodává Tomáš Čech.

Počítače TravelMate jsou dodávány s předinstalovaným operačním systémem Microsoft® Windows® Millenium Edition nebo Microsoft® Windows® 2000 Professional a se širokou nabídkou dalšího software podle Vašich potřeb.

Společnost Acer poskytuje v České republice na TravelMate 350 tříletou záruku**; rok platí záruka mezinárodní.

V techto dnech je uváděn na český trh první zástupce nové řady notebooků - Acer TravelMate 350TE. Tento model přichazí v konfiguraci Intel Pentium III 650MHz, 64MB RAM, 13.3" TFT displej, 10GB HDD, CD/FDD kombo, 56k modem*, 10/100 LAN, LiIon baterie, Windows ME. TravelMate 350TE bude na českém trhu nabízen za doporučenou koncovou cenu 99.990,- Kč bez DPH.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |