Kreativní hit Dreams si nyní můžete vyzkoušet zcela zdarma

Zkuste si jednu z nejlepších PS4 exkluzivit zdarma

Pokud jste si ještě nezahráli PS4 exkluzivitu Dreams od tvůrců Little Big Planet z Media Molecule, můžete nyní sáhnout po její zkušební verzi. V naší recenzi jsme nadělili platformě kulatou desítku a její ukázka vám dá ochutnat její možnosti. Demo nabídne několik vybraných hříček, které se podařilo v Dreams vytvořit. Chybět nebude také dvacet minut z muzikální adventury Art's Dream, která slouží jako demonstrace možností platformy. Dostanete i veškeré potřebné informace k tomu, abyste dokázali v Dreams tvořit svá vlastní díla.

Se zakoupením plné verze vám průchod Art's Dream zůstane přesně tam, kde skončíte. K tomu se přidá přístup k nejdůležitějším prvkům hry, kterými jsou Dreamverse (místo, ve kterém hráči sdílejí své výtvory), kreativní tutoriály a samozřejmě především samotný kreativní editor, ve kterém budete moci popustit uzdu svojí fantazii. Níže se můžete podívat také na některé zajímavé výtvory, které se v Dreamverse již objevily.

Geniální projekty platformy DREAMS: podívejte se na ty nejlepší kousky

Geniální projekty platformy DREAMS: podívejte se na ty nejlepší kousky

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |