Kreativní ředitel nového Assassin's Creed Valhalla opouští projekt

Trochu nepříjemná a překvapivá informace před vydáním dalšího dílu série.

Včera večer k nám dorazila trochu překvapivá informace o tom, že kreativní ředitel projektu Assassin's Creed Valhalla Ashraf Ismail nečekaně odstoupil a opouští svou pozici. Sdělil to osobně na svém Twitteru, jehož účet už dokonce ani neexistuje.

Amazon možná vyzradil datum vydání Assassin’s Creed Valhalla

Amazon možná vyzradil datum vydání Assassin’s Creed Valhalla

Podle tweetu odstupuje Ismail ze své role, aby se soustředil na osobní problémy a jejich řešení. Tím má na mysli pravděpodobně spekulace o nevěře, které se vyrojily teprve nedávno, začátkem týdne. 

There are hundreds of talented, passionate people striving to build an experience for you that do not deserve to be associated with this. I wish them all the best.

— Ashraf Ismail (@AshrafAIsmail) June 24, 2020

Ubisoft situaci okomentoval tak, že si Ismail vzal "služební volno" a během jeho nepřítomnosti se tým rozhodně nebude nudit. Vývojáři jsou stále přesvědčeni, že se jim podaří přinést fanouškům přesně takovou hru, jakou všichni očekávají. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |