Které hry vyjdou v červnu 2024. Klauni zabijáci, rozšíření pro Elden Ring a pár dalších novinek

Velkých novinek bude v červnu pomálu a ani se tomu nedivíme. Nejenže začíná letní sezóna oznamovaní, určitě se také nikomu nechce poměřit síly s chystaným DLC pro Elden Ring.

Destiny 2: The Final Shape 

  • Datum vydání: 4. června 
  • Platformy: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X 

Éra druhého Destiny se pomalu blíží ke konci. S rozšířením The Final Shape se chystá uzavření příběhového oblouku, kdy sehrajeme zásadní roli v ukončení války mezi Světlem a Temnotou. To ovšem nebude jen tak a neobejde se to bez rozsáhlých bojů proti doposud neobjeveným hrozbám. 

Nebude to ale jen o pokračování příběhu, dojde samozřejmě na nový obsah a herní mechaniky. Svého Guardiana budeme moci proměnit v zástupce několika podtříd, které kombinují schopnosti a vlastnosti základních tříd. Váš herní styl tak může být zaměřený na ofenzivu a zároveň nabídne i možnosti při podpoře vašich spoluhráčů. Dojde i na nové, ještě silnější schopnosti, které si ale nejdřív budeme muset zasloužit. 

8e9134bf-9872-4e37-bb95-ec32a61c02ddbdaba2b1-9f0d-4211-9fee-e4b20a20212e9c459fc0-6d9a-4a87-9203-7d733de0a021

Witness, který je známý jako mluvčí Temnoty, nás zavede do nové oblasti. Do této krajiny se dostaneme skrz Travelera, záhadnou kouli, která se ve světě Destiny vyskytuje už od jeho začátků. Ohýbá se tady samotný čas a prostor a v zákoutích se skrývají nebezpečí, která nemají obdoby v žádné doposud objevené části vesmíru. 

Váš názor Další článek: Zlin City nadchne modeláře. Česká strategie hráče naučí o architektuře zábavnou formou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,