Kult jménem Legacy of Kain: dočkáme se nástupce?

Uživatel Mama Robotnik prošel detailně celou historii série Legacy of Kain a našel zajímavé informace, o které se s námi podělil skrze NeoGAF. A je o co stát.

Začátkem toho měsíce se na povrch vyklubala informace o tom, že má společnost Square-Enix v plánu po mnoha letech oživit letech kultovní sérii Legacy of Kain. Tato informace rozproudila krev v žilách spousty fanouškům po celém světě, jelikož tato značka dříve patřila mezi špičku na trhu. Nutno dodat, že první Blood Omen: Legacy of Kain vyšel už v roce 1996, ovšem teprve až jeho druhý nástupce s podtitulem Soul Reaver vynesl jméno této série navrchol díky neuvěřitelně vysokému hodnocení, které doprovázely masy spokojených fanoušků.

yQOGMzy.jpg

Robotnik při velmi pečlivém zkoumání historie série přišel na spousty zajímavých věcí. Například první díl měl spatřit světlo světa už v roce 1994, bohužel projekt byl zmražen a posunut o dva roky dále. Tím nejzajímavějším faktem je ale to, že bylo odpískáno dohromady už deset dílů, což je ohromné číslo, ale především nespočet zbytečné práce a vyhozeného potenciálu.

ao3IVGc.jpg lIMSkhD.jpg mzdEb.jpg

Nejnovějším dílem smeteným ze stolu je Legacy of Kain: Dead Sun. Square-Enix zdůvodnil pozastavení projektu nízkým očekáváním (cože?!), tudíž by se prý prodalo málo kopií, a to si společnost nemůže dovolit. Dead Sun podle dostupných informací mělo pod křídly studio Climax, které na něm intenzivně pracovalo tři roky a vyjít mělo jako startovní titul pro Playstation 4. Podle uvolněných screenshotů by to vůbec nemuselo dopadnout špatně.

3shHJFu.jpg 6IYOhzv.jpg 6RIPPLk.jpg
cesHnJO.jpg gLhTNZ2.jpg kCVO6lZ.jpg

Poslední spekulace hovoří o tom, že spekulovaný nový díl s názvem Nosgoth spojuje dohromady právě zrušený Dead Sun a multiplayerovou odbočku War for Nosgoth. Dočkáme se jej někdy?

Seznam zrušených titulů:

Pillars of Nosgoth

Blood Omen: Legacy of Kain Enhanced

Sirens

Kain 2 (Crystal Dynamics)

Kain 2 (Silicon Knights)

Shifter

Soul Reaver 2 (druhá verze)

Chakan 2: The Forever Man

Legacy of Kain: The Dark Prophecy

Legacy of Kain: Dead Sun

9naMleO.jpg yXqBgv8.jpg ZgtI6sB.jpg

Určitě doporučujeme všem čtenářům, které zajímá historie této legendární série, se podívat přímo na článek od Mama Robotnik. Skrývá totiž spousty nevídaných náčrtů, obrázků a dalších doplňujících informacích, které prostě nemůžete minout. Jednoduše skvělá práce.

Zdroj: NeoGAF


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |