Kultovní Splinter Cell se vrací, Ubisoft konečně dává pokračování zelenou

Po téměř deseti letech se Sam Fisher vrátí na naše obrazovky.

Fanoušci Sama Fishera měli posledních 8 let opravdu smutné čekání. Populární špion se objevil v celé řadě her vydavatele jako cameo, plnohodnotné pokračování série Splinter Cell ale ne a ne přijít. Nyní k nám konečně doputovaly pozitivní zprávy. Zdroje blízké vývoji tvrdí, že další díl se dostává do stádia produkce a je tedy v rané fázi vývoje. 

Je malá šance, že by mohla být novinka oznámena v příštím roce, podstatnější je ale fakt, že se konečně podařilo rozhoupat Ubisoft k pořádnému pokračování milované série. Ostatně zatím poslední díl s podtitulem Blacklist dorazil v dalekém roce 2013 a od té doby měl Sam dovolenou. 

Šéf Ubisoftu Yves Guillemot už v uplynulém roce podotkl, že nátlak od fanoušků při vývoji posledního dílu byl obrovský a společnost chce především smysluplně vyvíjet značku, aniž by moc měnila to, co hráči tak milují. Doufejme tedy, že návrat Sama Fishera bude v plné formě. 

Váš názor Další článek: Novým hrdinou v Apex Legends bude Ash, trailer na další sezónu dorazí již brzy

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

** Google si občas ve vyhledávači připraví skryté animace či hry ** Tentokrát se týká fotbalového mistrovství světa ** Stačí do vyhledávače v mobilu zadat dvojici slov...

Martin Chroust
VyhledávačSmartphonyMobilní hry
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách