Kung-fu mlátička Sifu se připomíná v parádním hraném traileru

Dáte této komiksově laděné bojovce šanci?

Sifu už od začátku vypadá jako zajímavě podaná kung-fu mlátička, ve které každá vaše smrt vás posune v čase o pár let kupředu a vy se stanete zkušenějším bijcem. Po četných trailerech je tu také jeden hraný, který by se svou kvalitou vůbec s ničím nezadal s plnohodnotnými filmy. 

Sifu vychází na PC, PS4 a PS5 už dnes, 8. února. 

Váš názor Další článek: Batmanovská Arkham série by mohla dorazit také na Nintendo Switch

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru