Kupte si k PSP harddisk a lepší baterii

Společnost Datel chystá pro PSP bundle harddisku a lepší baterie. Harddisk má kapacitu 4 GB, což je dvojnásobek současného maxima Memory Stick Duo, a k handheldu se připojuje pomocí kabelu přes slot na Memory karty. Kapacita 4 GB je dostatečná už natolik, aby se vám na ni vešlo několik stovek MP3 skladeb, pár filmů, či tuna uložených pozic z her nebo fotek.

  

Baterie X2 má kapacitu 3600 mAh, což je dvojnásobek standardní baterie u PSP. To by vám mohlo stačit až na osm hodin hraní těch nejhladovějších her. Na druhou stranu se musíte smířit s tím, že vaše PSP přibere ze spodu přístroje něco na objemu. Jako poslední část comba získáte USB kabel k propojení PC a PSP. Na trh by se tato výhodná kombinace měla dostat 20. listopadu za cenu 149,99 liber (asi 6450 korun), která je téměř stejně vysoká, jako cena nového PSP.

Doupě komentuje: Tak s tímhle combem by si asi nechal líbit PSP každý, ovšem za výslednou cenu si klidně budete moci koupit nový Xbox 360. Ovšem pokud bych na to měl peníze, určitě bych neváhal, 4 GB místa na data a dvojnásobná doba hraní musí uspokojit každého. 

Zdroj: Engadget, Darkplanets

 

  

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A