Kupte si permanentku na EA Sports hry

Kupte si permanentku na EA Sports hry

EA oznámila spuštění nové služby EA Sports Season Ticket pro ty nejvěrnější fanoušky jejich sportovních her. Ve zkratce jde o přístup k vybraným sportovním hrám pár dnů před vydáním, levnější DLC a pár dalších bonusů. To vše zatím jen na Xbox 360 a za roční poplatek 2000 Microsoft Points (kolem 600 Kč). Season Ticket je v Evropě k dispozici počínaje dneškem. Výhody lze momentálně uplatnit s Madden NFL 12, který vychází tento měsíc. V budoucnu se přidají i série Madden NFL Football, NHL, EA SPORTS FIFA a Tiger Woods PGA TOUR.

EASST-FIFA-Press-Release.jpg

Všechny výhody podrobně:

  • Předčasný přístup k digitální verzi plné hry: Tři dny před oficiálním vydáním hry si budou moci hráči stáhnout a hrát plnou verzi na Xbox 360. Po třech dnech bude stažená hra deaktivována a hráči budou mít možnost koupit si tu samou hru v obchodě. Achievementy a tak podobně zůstanou zachovány.
  • Zlevněný obsah ke stažení: Předplatitelé získají 20% slevu na všechen dostupný obsah ke stažení pro hlavní série od EA Sports.
  • Prémiový obsah na webu zdarma: Všechny zařazené tituly nabídnou bonusový obsah, který bude zdarma pro členy EA Sports Season Ticket, počínaje prémiovými balíčky Creation Centre pro FIFA 12. Tyto balíčky poskytují širší škálu editačních nástrojů a schopností pro Creation Centre, které slouží k vytvoření vlastních týmů a turnajů. Tato služba bude pro zákazníky dostupná až do doby, než jim vyprší jejich členství v tomto programu.
  • Členský odznak: Předplatitelé jsou snadno rozeznatelní díky odznaku pro členy, který je zobrazen jak ve hře, tak i v jejich profilu na EASPORTS.com.

 

Abyste se zaregistrovali do programu Season Ticket pro Xbox 360, běžte na Xbox LIVE Marketplace, stáhněte a spusťte aplikaci EA SPORTS, a následujte kroky pro „zakoupení členství”. Více informací naleznete na specializované stránce www.easports.com/seasonticket.

Zdroj: TZ
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

včera | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A