Květnové Doupě: Vikingská strategie Northland ZDARMA!

Už přístí úterý zavítá do stánků a prodejen po celé ČR květnové Doupě, z jehož obálky na vás dýchne svět fantasy a RPG. Aby také ne, když se o hlavní náplň pátého čísla postaralo rozsáhlé preview The Elder Scrolls 4: Oblivion, zřejmě nejnadějnějšího RPG dneška. Po jeho boku stojí naše exkluzivní návštěva jihoamerické Kolumbie. Jaký bude El Matador, nadějný výtvor brněnských Plastic Reality Technologies, v němž navštvíme drogový svět Latinské Ameriky? Tvůrci nám odhalili každou jeho část a vy se můžete sami přesvědčit, zdali před námi stojí další český projekt s ambicemi na celosvětový úspěch.

Současnost ale reprezentují především herní novinky, které zastupují recenze Empire Earth 2, Splinter Cell: Chaos Theory, Doom 3: Resurrection of Evil a dalších trháků, u nichž se budete bát a strachovat o vlastní život - neplatí to jen pro multiplatformní Cold Fear, ale především konzolový Resident Evil 4! Naši redaktoři se navíc v dubnu vydali také po stopách herní historie, a tak vás vedle tématu čísla (Nezávislé hry) čeká především jedinečná studie vývoje herních postaviček. Jaké geny se mísí v nejznámější hrdinech a hrdinkách? Možná budete sami překvapeni.

Největší pochutinu a malé překvapení si samozřejmě schováváme na konec. Je jím DVD příloha, která kromě nabité rubriky demoverzí přináší skvostnou strategii Northland v české verzi (a to včetně dabingu). Nástupce populární série Cultures přináší nejen strhující kampaň, kterou zpestřuje přítomnost RPG prvků, ale také 8 bonusových herních map. Hračičky potěší komplexní editor map i stáří hry - Northland se do obchodů v ČR dostal teprve v loňském roce, a tak kromě obecných předností přináší i příjemné, téměř pohádkové vizuální zpracování. O kvalitě hry navíc hovoří příznivé hodnocení českých i zahraničních magazínů - na Doupěti hra obdržela známku 7,5, servery Avault nebo GameZone ocenili Northland známkou 80 %, respektive 85 %.

Nejen Northland, ale mnohé další na vás čeká v květnovém Doupěti, které se na stáncích objeví již 26. dubna! Chcete mít jistotu a časopis obdržet až domů? Potom využijte naši nabídky předplatného a můžete získat jednu z dvojice her Ground Control 2 a Syberia 2 zcela zdarma.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole