Lara Croft v rouše Angeline Jolie

Ne všem postavám počítačových her se podaří dočkat se svého filmového ztvárnění, nedej bože pak takřka kultu osobnosti. Po Pikachu a Mario Bros je řada na virtuální krásce v obtáhlém tričku – Lara Croftová, za svobodna Eidosová. Angeline Jolie, která si Laru ve filmu zahraje, to v roli archeoložky nicméně velmi sedí – ostatně posuďte sami.
Lara Croft v rouše Angeline Jolie
Ne všem postavám počítačových her se podaří dočkat se svého filmového ztvárnění, nedej bože pak takřka kultu osobnosti. Po Pikachu a Mario Bros je řada na virtuální krásce v obtáhlém tričku – Lara Croftová, za svobodna Eidosová. Angelina Jolie, která si Laru ve filmu zahraje, to v roli archeoložky nicméně velmi sedí – ostatně posuďte sami.

Angelina JolieAngelina Jolie

Poté, co se rozplynula mlha nad nejasnostmi kolem příběhu (ona značná část příběhu se nicméně stejně stále halí do mlhy jak Praděd do chumelenice) a obsazení hlavních postav nastal čas na krátké údobí, které bude naplněno domněnkami, pochybami, pocity... Na mnoha amerických diskusních fórech se po odvysílání filmu Gone in 60 seconds (ve kterém ztvárnila Angelina jednu z hlavních rolí) vyskytly názory, zda je Angie dostatečně schopná zvládnout roli velikánky svitu katodových trubic monitorů natolik dobře, abychom si namísto hranaté Lary představili o hodně zajímavěji tvarovanou Angie. Tyto bouře sílily zvláště před dvěmi měsíci, krátce poté však byla vydána oficiální ukázka přímo z filmu, která naprosto sebrala negativistům z řad disputatérů vítr z plachet – ano, Angie na sobě velmi pilně zapracovala a krátký trailer, jenž byl před měsícem uveřejněn, jasně dokazuje, že pokud bude mít film nějaké slabší místo, pak to nebude v halvní představitelce.

Angelina JolieAngelina Jolie

Série oficiálních fotografií, které byly těsně před vánoci vypuštěny do světa, ukazuje tu stránku věci, která bude na filmu asi nejzajímavější – pózy Lary Croftové. Bylo by bláhové a mylné dnes dle těchto střípků usuzovat, jaký ten film vlastně bude, jaká bude hudba, co výprava atd. To vše je zatím skutečně předčasné, byť jsou zde náznaky, že se nebude jednat jen o inverzní remake )spěšného titulu.

P.S. – je zvláštní, že všechny fotografie jsou nafoceny s Angie v černém (a nikoliv zeleném) tričku – uvidíme, jak bude vše vypadat na plátnech.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A