Larian Studios chystá strategickou hru ze světa Divinity

Tvůrci Divinity: Original Sin přidají novou taktickou hru do svého portfolia. Podle prvních záběrů fanoušci tápat určitě nebudou.
Larian Studios chystá strategickou hru ze světa Divinity

Vývojářské studio Larian oznámilo, že chystá další hru ze světa Divinity, v jejímž traileru narážíme na staré známé z Divinity: Original Sin a její celková podoba rozhodně nenechá žádného milovníka předchozích her studia ani chvilku dumat nad tím, jestli se v novince zorientuje. Přesto ale představí nový přístup a rozdělí váš herní zážitek do pořádné porce strategických misí. 

Nepůjde sice o plnohodnotné RPG, jako tomu bylo v případě předchozích titulů ze světa Divinity, ale spíše o taktickou hru, která ponese i pár RPG prvků. Celkově se hodně hovoří o tom, že půjde o jakýsi "Divinity: XCOM", což by nám rozhodně nemohlo vadit. V příběhové lince potom navážeme na to, kde skončil Divinity: Original Sin II. Hra přinese vašim hrdinům z Rivellonu možnost bojovat ve zhruba šedesáti poctivě tvořených misích, které důkladně otestují vaše taktické dovednosti. Studio ale v oznámení zatím nehovoří o tom, jaké platformy se na jejich další fantastickou výpravu mohou těšit.

Nejnovější komentáře