Laser Mouse 6000 - Microsoft hráčům

Hraní už dávno není obyčejnou zábavou. Chcete-li být nejlepší, musíte hodně trénovat - a mít potřebné vybavení. Na trhu s myšmi bylo v tomto ohladu dlouho jasno. Logitech a Razer plnili stoly hráčů svými hlodavci a gigantický Microsoft jen přihlížel. To by se mělo změnit s nástupem nové Microsoft Laser Mouse 6000. Tenký kabel pro "wireless" pocit, pokročilá laserová technologie, vychytaný software... takové a další nadšené fráze znějí v tiskových zprávách továrny "Velkého Billa". Čím nás dále může nová myška překvapit a potěšit?

  
Microsoft Laser Mouse 6000 ve stříbrné a wireless úpravě


Myška v černém a s ocáskem

Hlavním atributem Microsoft Laser Mouse 6000 bude funkce Precision Booster. Díky ní budeme moci ve hře bleskurychle přepínat mezi šílenou rychlostí a precizní citlivostí na zaměřování. Dále tu máme takzvaný Gaming Toggle, umožňující snadné přepínání mezi oblíbenými zbraněmi. Microsoft také pyšně upozorňuje na vychytané scrollovací kolečko s výstupky pro ještě přesnější ovládání. Zbývá jen dodat, že myška by měla být k dispozici v říjnu letošního roku za cenu blížící se 55 americkým dolarům.

Zdroj: Gamespress, GameZone


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |