Last Train Home po vydání dostane rozšíření Legion Tales. Základní hra vyjde také krabicově

Už příští týden vyjíždí poslední vlak domů (naše preview) a studio Ashborne Games představilo několik různých edicí své hry. Zaujala nás hlavně Digital Deluxe edice, jejíž součástí vedle základní hry, digitálního soundtracku a artbooku bude také DLC Legion Tales, které do hry přibyde v budoucnu. Zatím nevíme, o co v něm půjde, ale má přidat nové legionářské mise s velkým potenciálem znovuhratelnosti. 

29db765e-bba0-4dbc-a01c-0fd62a1813c4

V základu se Last Train Home bude prodávat za 39,99€, tedy nějakých 980 Kč. Digitální Deluxe edice vás vyjde na 54,99€, což je zhruba 1 350 Kč. Hned po vydání budete moci ušetřit. První týden se obě varianty hry budou na Steamu prodávat s 15% slevou. 

Pokud si stále potrpíte na krabicovkách, tak si můžete udělat radost s limitovanou fyzickou edicí Last Train Home, která se u nás prodává na Alze, v JRC, Xzone a CZC za necelou tisícovku. Dostane se i do dalších částí Evropy, ale pro české a slovenské hráče si Ashborne Games připravili jednu specialitku navíc. V balení vedle klíče ke hře, digitálního soundtracku a knížečky s artworky najdou navíc litografie a plakáty. 

Zdroj: Steam

Váš názor Další článek: The Last of Us Part II dostane remaster pro PS5. Vyjde v lednu s vylepšenou grafikou a novým obsahem

Témata článku: , , , , , , ,