Legálně i v internetové kavárně

Společnost CENEGA Czech přichází na náš trh s novinkou, kterou ocení zejména provozovatelé internetových kaváren a síťových heren. Zde je plné znění tiskové zprávy:

"CENEGA Czech umožní provozovatelům síťových heren a internetových kaváren nabídnout hráčům zážitek z online hraní

Praha, 20. srpna 2002 -- Společnost CENEGA Czech, přední distributor počítačových her v České republice, se rozhodla k radikálnímu kroku v oblastí licencí k užívání herního softwaru. Tato možnost se týká provozovatelů počítačových heren, internetových kaváren a dalších subjektů. Prostřednictvím společnosti CENEGA Czech s.r.o. budou moci žadatelé získat smlouvu o poskytnutí licence na tituly společnosti Vivendi Universal Interactive Publishing UK (VUIPI). Mimo jiné se jedná o tituly Aliens vs Predator, Aliens vs Predator 2, Empire Earth, Half-life, Nascar Racing 4, SWAT 3 a Warcraft. Kompletní seznam titulů naleznete na níže uvedené adrese.

Podmínkou získání takové licence je zaplacení ročního jednorázového poplatku ve výši 10 000 Kč (cena bez DPH). Tato částka je licenčním poplatkem za všechny nabízené tituly nikoliv jen za jeden konkrétní titul. Povinností provozovatele herny nebo kavárny je pak zajistit na každém počítači (nikoli serveru) instalaci originální kopie hry. Herna či internetová kavárna, která tyto podmínky splní, může po podpisu smlouvy vystupovat jako oficiální síťová herna Vivendi Universal Interactive Publishing a čerpat tak výhody, které z takového partnerství plynou. Jedná se například o účast na akcích VUIPI a možnost využívat plného sortimentu síťových her vydaných VUIPI.

Více informací a seznam nabízených titulů naleznete na http://www.cenega.cz/licence.html."

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A