Legálně i v internetové kavárně

Společnost CENEGA Czech přichází na náš trh s novinkou, kterou ocení zejména provozovatelé internetových kaváren a síťových heren. Zde je plné znění tiskové zprávy:

"CENEGA Czech umožní provozovatelům síťových heren a internetových kaváren nabídnout hráčům zážitek z online hraní

Praha, 20. srpna 2002 -- Společnost CENEGA Czech, přední distributor počítačových her v České republice, se rozhodla k radikálnímu kroku v oblastí licencí k užívání herního softwaru. Tato možnost se týká provozovatelů počítačových heren, internetových kaváren a dalších subjektů. Prostřednictvím společnosti CENEGA Czech s.r.o. budou moci žadatelé získat smlouvu o poskytnutí licence na tituly společnosti Vivendi Universal Interactive Publishing UK (VUIPI). Mimo jiné se jedná o tituly Aliens vs Predator, Aliens vs Predator 2, Empire Earth, Half-life, Nascar Racing 4, SWAT 3 a Warcraft. Kompletní seznam titulů naleznete na níže uvedené adrese.

Podmínkou získání takové licence je zaplacení ročního jednorázového poplatku ve výši 10 000 Kč (cena bez DPH). Tato částka je licenčním poplatkem za všechny nabízené tituly nikoliv jen za jeden konkrétní titul. Povinností provozovatele herny nebo kavárny je pak zajistit na každém počítači (nikoli serveru) instalaci originální kopie hry. Herna či internetová kavárna, která tyto podmínky splní, může po podpisu smlouvy vystupovat jako oficiální síťová herna Vivendi Universal Interactive Publishing a čerpat tak výhody, které z takového partnerství plynou. Jedná se například o účast na akcích VUIPI a možnost využívat plného sortimentu síťových her vydaných VUIPI.

Více informací a seznam nabízených titulů naleznete na http://www.cenega.cz/licence.html."

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |16 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce