Legend of Zelda od Ubisoftu se znovu ukazuje a nevypadá vůbec špatně

Immortals: Fenyx Rising jsme již viděli a říkali jsme si, že je to takový Assassin's Creed Odyssey smíchaný s Legend of Zelda. A vlastně to celkem sedí.

Když se hra před časem představila (ještě jako Gods and Monsters), vyšlo z úst vývojářů, že starověké Řecko je super, ale ne jen historicky. Ačkoli Assassin's Creed Odyssey nepostrádal mýtické bytosti, stále šlo hlavně o historii. Nyní jde jen o tu mýtičnosti a v nejhlubším slova smyslu. O svět plný minotaurů, kyklopů, zatímco vy tam běháte, létáte a mlátíte. Nicméně nový trailer a gameplay ukazují, že to nevypadá vůbec špatně.

Grafickým stylem a hratelností je hra dost podobná Legend of Zelda, jen je o něco víc zaměřená na boje. Akce vůbec nechybí a ačkoli tu bude i nějaké to logické bádání, přeci jen je z hratelné ukázky poznat, že je to takový ten open-world od Ubisoftu. Osvobozování věží se nevyhneme.

Zda bude Immortals: Fenyx Rising dobrou hrou naštěstí zjistíme již brzy. Hra vychází 3.prosince tohoto roku na Xbox One, Xbox Series X, PS4, PS5, PC, Nintendo Switch a Google Stadia.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |