Legendární strategie Settlers je zpět – míří na web

6. listopadu 2012
Jedna z nejlepších real-time strategií a budovatelských herních sérií přichází po letech s dalším pokračováním: Settlers Online!

Poprvé v historii série se hra vydává vstříc novým teritoriím díky plnohodnotné hratelnosti přímo v internetovém prohlížeči. A co víc, je kompletně k dispozici v češtině.

Obrazek_1.jpg

Hra Settlers Online kombinuje oblíbené herní prvky se zcela novými možnostmi zábavy a místy čekajícími na objevení. Přináší tak herní zážitky všem, ať už jde o nováčka nebo protřelého hráče klasických Settlerů. Budujte vaše město od první cihly a veďte ho k rozkvětu!

Abyste toho dosáhli, budete muset vybudovat ekonomiku a vytvořit funkční logistickou infrastrukturu. Ale nebojte se, na vaší cestě vám pomohou snadno dostupní průvodci a klany. Vzájemná konkurence a spolupráce vás dovedou k dalším výzvám a jsou klíčové pro dosažení vašeho cíle v podobě vlády nad světem.

Obrazek_2.jpg

Na nic už nečekejte a přidejte se k Settlers Online. Nezáleží na tom, zda jste dlouholetý fanoušek nebo nováček ve světě Settlers: všichni jsou vítáni osidlovat nové světy!

Jestliže se chcete už nyní zapojit do uzavřené beta-verze hry Settlers Online, klikněte zde.

Obrazek_3.jpg

Charakteristika hry

  • Revoluční grafický vzhled: Posunuje laťku flashových her pro webové prohlížeče!
  • Ocenění pro nejlepší online hru na cenách BAM pořádaných společností Computec Media (‘PCgames’, ‘PC Action’, ‘Play 3’) během veletrhu Gamescom 2011
  • 8 milionů prodaných her “The Settlers” v Evropě
  • Trvalý svět, který nikdy nespí a ve kterém akce nikdy nekončí
  • Snadná přístupnost a řada návodů, které vám pomohou zapojit se do hry
  • Detailní herní rozhraní optimalizované pro prohlížeče nabízející jasnou představu o všech hlavních dostupných funkcích.
  • Založte si vlastní město a připojte se k tisícům hráčů, kteří už jsou online! Vytvořte klan nebo se připojte k jednomu ze stávajících, obchodujte s nejrůznějšími surovinami a vyměňujte si navzájem bonusy!
  • Hrajte “Settlers Online” kdekoli a kdykoli chcete! Není potřeba žádné stahování a instalování: Hra založená na platformě Flash funguje ve všech populárních internetových prohlížečích a operačních systémech.

Registrovat se do hry můžete na www.thesettlers-online.cz

Obrazek_4.jpg

 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce