LEGO a Epic Games budou spolupracovat. Vytvoří bezpečný metaverse pro děti

Nejspíš se bude jednat o zcela nové online prostředí.

Do závodu metaverse se přidávají další giganti zábavního průmyslu. The Lego Group a Epic Games budou spolupracovat na vytvoření bezpečného metaversu pro ty nejmenší a jejich rodiny.

Co přesně obě společnosti zamýšlejí není známo. Nicméně se zdá, že pojem “metaverse“ může naznačovat vytvoření nového online prostředí, kde děti budou moci bezpečně hrát.

Dvě společnosti se spojily, aby vytvořily pohlcující, inspirující a zábavný digitální zážitek pro děti všech věkových kategorií,“ stojí v prohlášení. “Děti prostřednictvím tohoto rodinného digitálního projektu získají nástroje, které jim umožní senzační hraní a příležitosti v bezpečném a pozitivním prostředí.

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: Rogue Legacy a Vanishing of Ethan Carter zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru