LEGO Speed Champions z nové Forzy lákají krásou kostiček (galerie)

Závodní legenda se podívala do světa LEGO. Podívejte se na naši galerii z nového DLC Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions.

Microsoft na letošní E3 pořádně zazářil a ukázal jak silné značky, tak i menší zajímavé tituly. Nechyběla ani Forza, která však neukázala novou hru. Místo toho jsme se dočkali pouze oznámení nového DLC. To je velké a přidává kompletně novou mapu. Británie jde stranou, nyní můžete do LEGO světa.

Forza Horizon 4: hezčí, lepší, návykovější (recenze)

Forza Horizon 4: hezčí, lepší, návykovější (recenze)

V základu je hra stejná, hlavním rozdílem je jiná mapa. Svět je plný kreativních nápadů. Je vidět, že dát vývojářům volnou ruku nese ovoce. LEGO svět je velmi pestrý a najdete tu jak lesy, tak fotbalová hřiště, závodní okruhy, město či pirátské lodě. Většina věcí je z kostiček, ale neplatí to o všech. 

Fotorežim závodní hry Forza Apex vyrábí nádherné tapety na počkání

Fotorežim závodní hry Forza Apex vyrábí nádherné tapety na počkání

Co se týče LEGO věcí, funguje hra na jiných principech. Klasické peníze, které pořád dostáváte, na LEGO věci nevyužijete. V novém DLC můžete stále používat realistická auta, ale pokud chcete jen LEGO věci, trvá to déle. Za závody nebo splněné výzvy dostáváte kostičky. Kostičky se sčítají a po dosažení určitého milníku odemknete novou věc. Občas je to nové auto, jindy je to vylepšení pro váš dům. Je pravda, že postup trvá dlouho a je tu důvod, proč mám na většině fotek stejné auto (nechtěl jsem v LEGO světě jezdit normálním autem). Na druhou stranu aktivit je ve hře hodně.