LEGO Star Wars: Herní parodie na Hvězdné války

Dnes byla spuštěna oficiální stránka chystané akční hry LEGO Star Wars. O co v ní půjde je zřejmé již z názvu; kombinace ryzích akčních prvků z Hvězdných válek a dánských kostiček je zárukou originální zábavy.

  

Homepage je zatím bohužel pouze provizorní - ničím neupoutá, neobsahuje moc informací, ale přesto svým zpracováním neurazí. Může za to příjemná hudba, která alespoň zpříjemňuje nepříliš atraktivní podívanou. Mnoho informací nyní známo není, snad jen to, že si projdeme prvními třemi filmovými epizodami (myšleno Episode 1 až Episode 3 - pozn. edit.). Hlavním poznávacím rysem chystaného titulu by měl být především parodický nádech, který vyzařuje i z prvních deseti obrázků, které můžete na homepage rovněž najít. 

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce