LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je nejúspěšnější LEGO hrou v historii společnosti

Jen pár dní po vydání hra prodala už přes 3 miliony kusů.

O tom, že nejnovější kostičkovaná hra bude hitem hned od začátku svědčily nadšené recenze a ohlasy fanoušků. Společnost LEGO nyní potvrzuje, že The Skywalker Saga slaví největší prodejní start v historii LEGO her a prodala přes 3,2 miliony kusů. Vzhledem k tomu, že titul vyšel teprve 5. dubna jde o velmi úctyhodnou rychlost. 

Ve hře se můžete vrhnout do dobrodružství a známých scén a událostí ze všech devíti Star Wars filmů. Čeká na vás rovněž nabídka stovek postav a vozidel, které můžete ovládat v jakékoli epizodě, od jedničky až po devítku. Tvůrci také zapracovali na modernizaci herních mechanismů i grafického kabátku, takže se kostičkované hry úspěšně přehoupli do nové generace. 

Váš názor Další článek: Vodafone otevírá na pražském Chodově herní esportové centrum PLAYzone Arena

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC