Lemmings Revolution - demo

Vypadá to, že se dočkáme pokračování...

Vypadá to, že se dočkáme pokračování legendárních Lemmings. Psygnosis se vracejí k jednomu ze svých nejslavnějších počinů a pracují na dalším dílu logické hry, která se po svém vydání v roce 1991 probojovala na čelní místa v celosvětových žebříčcích nejoblíbenějších her. Pro pamětníky už není třeba žádných dalších vysvětlivek, pro všechny ostatní napíšu ještě to, že hlavní myšlenkou původních Lemmings bylo bezpečné převedení co největšího počtu lumíků z jednoho místa do druhého, přičemž cesta byla plná smrtících pastí a těžko překonatelných překážek. Lumíkům bylo možné přidělit určité povolání, například kopáč, parašutista nebo stavěč schodů, a právě vhodná kombinace rozdělení úloh a strategického rozmístění modrozelených postaviček nakonec vedla k úspěšné záchraně hloupoučkých zviřátek.

Na oficiální stránce www.psygnosis.co.uk/lemmings/ máte také možnost vyplnit dotazník a vyhrát lumíkaté tričko nebo Discmana Sony.

A nakonec jedno důležité upozornění: jestli si tohle demo chcete zahrát, musíte sebou hodit, protože na serveru firmy Psygnosis bude ležet jen do 15. září.


Download:
lemmings_rev_demo.zip

Velikost:
7,2 MB

Minimum:
Pentium 166, 16 MB RAM, 3D akcelerátor

Podpora:
Direct3D

Žánr:
logické

Oficiální stránka:
www.psygnosis.co.uk/lemmings/

Výrobce:
Psygnosis

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce