Léto bude ve znamení Metal Gear

Společnost CD Projekt oznámila trojici titulů série Metal Gear na pro letošní léto. Můžete si vybrat mezi levnější verzí Metal Gear Solid 3, druhým dílem Metal Gear Ac!d a rozšířeným Metal Gear Solid 3: Subsistence.

Ještě v tomto týdnu má přijít na pulty obchodů Metal Gear Solid 3: Platinum, lákající vás nejen cenou 1099,- Kč, ale i exkluzivním DVD Metal Gear Saga Vol.1. Fanouškům série přinese třeba trailer na následující díl, nebo rozhovor s Hideo Kojimou. Pro majitele handheldu PSP je zde zase pokračování série Metal Gear Ac!d, kde narazíte na nové karetní kombinace, umožňující použití dalších strategií. Dočkáte se jej už v květnu. Ale kdo si počká do půlky léta, dočká se rozšířeného třetího dílu Metal Gear Solid s označením Subsistence pro PS2. A že to bude stát za čekání, dostane se vám do rukou nová online mod a první dvě hry série k tomu jako přídavek.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A