Letošní Call of Duty a další obsah do Warzone bude mít na starosti Infinity War

Skvělé zprávy pro fanoušky série.

Fanoušky série Call of Duty po ne zcela úspěšném posledním dílu Vanguard rozhodně potěší zpráva, že ten letošní budou mít na starosti veteráni ze studia Infinity Ward, kteří  pravděpodobně opět vyrazí směrem k Modern Warfare. Jak už to pak bývá s tandemem obsahu, studio by mělo zařídit i nový obsah do battle royale pecky Warzone. 

Informace pramení z konference investorů, kde padla také informace o tom, že Call of Duty posledních několik let stagnuje a popularita klesá stejně jako v případě Warzone. Vydavatel se tedy rozhodl předat otěže tvůrcům zaručených hitů a Infinity War se tak postará o letošní nadílku Call of Duty. 

"Tým pracuje na tom nejambicióznějším plánu v historii série. Nechybí velmi žádoucí zasazení a nejmodernější technologie herního průmyslu," nechal se slyšet Bobby Kotick. 

Nějakou dobu se šušká, že by letošní díl mohl navazovat na veleúspěšný reboot Modern Warfare, to však zatím potvrzeno nebylo.

Váš názor Další článek: Recenze hry Expeditions: Rome. Alea iacta est

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru