Letošní ročník závodů F1 by mohla nalákat funkcí cross-play a virtuální realitou

Užijeme si nejnovější závody konečně i pěkně osobně?

Web Xfire se poslední dobou rozjel s odhalováním potenciálních detailů o nadcházejících hrách a po fotbálku FIFA se přesouvá k závodům F1. Ty by letos měli dorazit s celou řadou novinek, mezi které bude například patřit absence příběhového režimu. Na jeho místě se objeví režim F1 Life, který dá hráčům nahlédnout do zákulisí života závodníků a více se zaměří na dění mimo trať. 

Příběhový režim by se však měl překvapivě zase vrátit v dalším dílu, jeho absence v tom letošním je tak vysvětlována pouze časovou tísní. Na místo toho však poprvé v historii série dostaneme cross-play, takže si budeme moci zazávodit proti kamarádům nezávisle na platformě. 

Mluví se také o zahrnutí podpory pro brýle virtuální reality, takže bychom si monoposty konečně osahali pěkně osobně a zblízka. Na oficiální potvrzení všech těchto informací si ale budeme muset počkat. 

Váš názor Další článek: Sankce proti Rusku se nevyhnuly ani hernímu průmyslu. Zakáže se Xbox a Playstation?

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru