Letošní výstava E3 je oficiálně zrušena, plánuje se online akce

Hned několik zdrojů tvrdí, že odpadne největší herní výstava na světě.
Letošní výstava E3 je oficiálně zrušena, plánuje se online akce

Aktualizace: A máme to černé na bílém. Letošní E3 je oficiálně zrušeno. V tuto chvíli se přemýšlí o potenciální náhradě v podobě online streamů a oznámení. O nich se dozvíme v dohledné době. 

Původní zpráva

V posledních hodinách jsme se mohli dočíst o spekulacích, že letošní ročník jednoho z největších videoherních veletrhů bude zrušen. Oficiální oznámení dostaneme prý do několika hodin a důvodem je jako ve všech ostatních případech obávaný koronavirus.

Minecraft Festival je další akcí, která se ruší kvůli šíření koronaviru

Minecraft Festival je další akcí, která se ruší kvůli šíření koronaviru

Na potvrzení od asociace ESA, která E3 organizuje, stále čekáme. Podle Bloombergu má ESA zjišťovat, co by partneři řekli na letní online verzi akce. Vydavatel Devolver Digital, který na veletrhu vždy něco kutí, na Twitter napsal, že by všichni měli zrušit své letenky na E3 a ubytování v Los Angeles.

Že se E3 neuskuteční se domnívá na Twitteru i novinář Mike Futter. Informaci mu prý potvrdila spousta důvěryhodných zdrojů a všichni by podle všeho měli přehodnotit své plány. Respektovaný web Ars Technica dokonce píše, že E3 už byla zrušena a oficiální informace dorazí v nejbližších hodinách.

I když ESA ujišťuje partnery, média a také návštěvníky, že se E3 skutečně konat bude,  v posledních dnech se ruší hned několik akcí. Stále častěji se také hráči ptají, zda tato mimořádná situace nějak ovlivní plánovaný nástup nové generace konzolí.cPodrobnosti budou doplněny.

Více informací již brzy.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma