Levné hry v červenci - Aquanox, Industry Giant nebo datadisk Commandos

Pokud hledáte hry za rozumnou cenu, jsme tu jako každý měsíc s naším přehledem, který by vám měl pomoci vybrat si v aktuální nabídce zlevněných titulů. Tentokrát je k mání zajímavá podmořská střílečka Aquanox z Gamestaru za 150 Kč, kvalitní ekonomická strategie Industry Giant na Score za 180 Kč anebo datadisk Commandos v edici GAME4U za méně než dvě stovky!
Levné hry v červenci - Aquanox, Industry Giant nebo datadisk Commandos

Gamestar - pod vodu jedině s pořádnou bouchačkou - 150 Kč

Nový Gamestar kromě novinky v podobě DVD přílohy do svého nového prázdninového dvojčísla vložil i plnou hru. A ne jen tak ledajakou. Aquanox je originální střílečka, jejíž děj se odehrává pod vodou. Krom zhruba třicítky příběhových misí s rozmanitými úkoly na vás také čekají další herní módy. Jedná se například o bránění základny, boj jeden na jednoho či turnaj. Navíc hra disponuje velkým počtem lodí a zbraní. Když k tomu přidám ještě vynikající technické zpracování, asi se ani nebudete divit, proč hra v naší recenzi dostala devět bodů z deseti.

Rok vydání: 2002
Recenze: Doupě (9/10)

  

Score - chcete se stát průmyslovým magnátem? - 180 Kč

Score na začátek prázdnin sáhlo sice hlouběji do historie, výsledek je alespoň pro fanoušky budovatelských strategií více než uspokojivý. Industry Giant je zajímavou hrou, která se narozdíl od Transport Tycoona nesoustřeďuje jen na přepravní stránku věcí, ale hlavně na konečný odbyt zboží v obchodem. Vaše vlaky, lodě či náklaďáky tak mohou praskat ve švech, ale vy z jejich snažení nevyděláte ani korunu. Peníze získáte až si zboží koupí koncoví zákazníci v obchodech a právě proto je jedinou cestou k propseritě dokonale zvládnutá logistika.

Rok vydání: 1998
Recenze: Gamezone 7,5/10


GAME4U - Guten Tag, mein Leutnant - 199 Kč

Španělsko nedalo světu jen toreadory a býčí zápasy, ale také nový herní žánr. Na svědomí jej mají chlapíci z Pyro Studios, kteří před pěti lety (to už je doba, co?:-) slavili úspěch se skvělou strategickou hrou Commandos. Hra si získala spoustu fanoušků, kteří do nocí vysedávali u svých počítačů ve snaze splnit na první pohled nedokončitelné mise několika členů speciálního komanda operujícího na nepřátelském území za druhé světové války. Bylo proto zcela logické, že neuběhl ani rok a  světlo světa spatřil datadisk. Žádné extra vylepšení, ale pořád stejná zábava. Datadisk nepotřebuje ke spuštění původní hru.

Rok vydání: 1999
Recenze: Level 7,7/10

Level - tři nesourodí bratři - 179 Kč

Level tentokráte nenabízí žádnou velkou pecku typu Fallout, ale raději hned tři vcelku zajímavé tituly. Prvním z nich je Bomberfun, hra na motivy legendární multiplayerové pecky Atomic Bomberman. Jako druhou na CD či DVD objevíte předělávku známého "skejťáckého" Tony Hawka do podoby jiného extrémního sportu - akrobacie na kolech. No a na konec se dostalo i na multiplayerovou verzi Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory.

Bomberfun
Rok vydání: 2002
Recenze: Gamershell 8.5/10

Dave Mirra Freestyle BMX
Rok vydání:
2001
Recenze: Gamesdomain 6/10

Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory
Rok vydání: 2003
Informace: Doupě

  


Level - ďábelská sleva na Gothic - 333 Kč

Ale červencový Level ještě úplně neopustíme. Jeho součástí je totiž kupón na slevu skvělého RPGčka Gothic, po jehož uplatnění získáte toto skvělé překvapení loňského léta jen za 333 Kč včetně poštovného. K získání bližších informací o hře vás musím odkázat na recenzi, ale i přesto vám mohu prozradit, že se jedná o neobyčejnou hru. Narozdíl od mnoha jiných se dočkáte opravdu nelineárního světa, zdařilého příběhu a neuvěřitelné volnosti. A ještě něco - před hraním schovejte svůj image hrdiny a zachránce světa do krabičky - ve hře jej nebudete potřebovat.

Rok vydání: 2002
Recenze: Doupě

  

 

Datum Název Cena Lokalizace Distributor
8.7.2003 Commandos: Beyond The Call of Duty (GAME4U) 199 manuál Cenega
červenec Speed Challenge 299 Playman
červenec Crimson Skies 299 Playman
červenec

Bomberfun, Dave Mirra Freestyle BMX, RtCW: Enemy Territory (multiplayer)

179 Level
červenec Industry Giant 180 Score
červenec Aquanox 150 Gamestar
červenec Gothic 333 kompletní Level + CD Projekt
červenec Next Generation Tennis (eXtra Klasika) 199 titulky CD Projekt
červenec Pro Soccer Cup (eXtra Klasika) 199 titulky CD Projekt

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce