Levné hry v červnu – Driver na CD Score či raději Hegemonia z Levelu?

Pokud nepatříte mezi fanatické příznivce dvou nejmenovaných papírových časopisů, které spolu každý měsíc soupeří o to, který z nich přidá ke své CD příloze lepší plnou hru, máte v červnu o čem přemýšlet. Minimálně o tom, jestli dáte přednost ještě novotou vonící vesmírné strategii Hegemonia či sáhnete po starším nicméně stále kvalitním Driverovi.
Levné hry v červnu – Driver na CD Score či raději Hegemonia z Levelu?

Score - gangsterem snadno a rychle - 180Kč

Pokud jste fanoušky her jako GTA či Mafia a nějakým záhadným způsobem vás minul jejich pokrevný příbuzný, kterým Driver bezesporu je, máte jedinečnou příležitost doplnit si tuto mezeru ve vzdělání. Autoři Driveru dokázali svého času něco, po čem toužili všichni hráči GTA. Převést jejich milovanou hru z izometrického pohledu do kompletního 3D světa. Ač se výsledek poněkud lišil od originálu (kupříkladu větší svázaností s hráče s jednotlivými misemi), titul svou skvělou atmosférou amerického měst připoutalo spoustu hráčů k monitorům na dlouhou dobu.

Recenze hry: Doupě (4/5)
Rok výroby: 1999

  

Level - nádherný vesmír - 179 Kč

Levelu se povedl vskutku husarský kousek. Červnové číslo totiž ozdobí plná hra, jejíž rodné číslo začíná dvojčíslím 02. Hegemonia je hra stará něco přes půl roku, což je věc, kterou bych osobně ještě před rokem považoval za pěkně vypečenou novinářskou kachnu. Hegemonia je vesmírná strategie klasického stylu se spoustou planet, říší a velkým vesmírným prostorem k prozkoumání a posléze i dobytí. Vše zastřešuje opravdu úžasná a propracovaná 3D grafika. Jediným kazem na kráse je poněkud komplikované ovládání, díky kterému si konkrétně v Levelu hra odnesla nelichotivých 5,5/10.

Recenze: Doupě (8/10)
Rok výroby: 2002

  

GAME4U - Lara opět na scéně - 199 Kč

Neznám těžší úkol než popsat nějakým způsobem hru, jejíž všeobecná známost přesáhla hranice počítačové zábavy. Zkrátka Lara Croft - co chcete říct víc? Čtvrtý díl (The Last Revelation) vás přenese do Egypta, kde vaším úkolem nebude nic jiného než pátrat po ztraceném amuletu, ve kterém vám jako vždy bude bránit pár stovek nepřátel. Jinak se můžete těšit na nějaké to prolézání, šplhání a  občas složitější hádanka. Pokud si chcete u příležitosti vydání dalšího pokračování zavzpomínat, jak vypadala Lara kdysi, máte jedinečnou příležitost.

Recenze: Doupě (4/5) 
Rok výroby: 1999

  

CD Projekt - Červí šílenství pro dlouhé letní chvíle - 199 Kč

Jestliže plánujete na prázdniny nějakou větší společenskou akci s lidmi, jimž není počítač cizí, nezapomeňte si do zavazadel přibalit novou speciální edici od CD Projektu s názvem Worms World Party. Nejenže získáte možnost okusit atmosféru jedné z nejchytlavějších multiplayerových záležitostí na PC, ale navíc vám hra nabídne více než čtyřicítku misí a nechybí ani editor, díky kterému si můžete s pozadími červích bitev vyhrát do posledního pixelu. Nováčci jistě ocení intuitivní tutorial a až se trochu vytrénují, mohou si při nedostatku protivníků okolo zahrát přes internet. To vše a mnohé další v češtině od června za pouhé dvě stovky.

Informace o hře

  

Dva drobky na závěr

Kromě výše zmíněných se ještě v červnu můžete těšit na Settlers 3 GOLD z edice GAME4U Speciál a speciální "doublepacky" z vydavatelství Martina Ludvíka z nichž zejména ten první (Snow Wave + Castrol Honda Superbike) by mohl majitele starších strojů zaujmout.

Shrnutí

Datum Název Cena Lokalizace Distributor
začátkem června Haegemonia 179 titulky Level
začátkem června Driver 180 Score
13.6.2003 Tomb Raider 4: The Last Revelation (GAME4U) manuál Cenega
červen Snow Wave + Castrol Honda Superbike 199 manuál Martin Ludvík
červen Cue Club + Super 1 Karting 199 manuál Martin Ludvík
červen Settlers 3 Gold Edition (GAME4U Speciál) 299 manuál Cenega
17.6.2003 CDRomek 27 - Ferda kompletní Cenega
30.6.2003 Worms World Party 199 kompletní CD Projekt

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce