Levné hry v září – Soldiers of Fortune, Archangel pod dvě stovky

Score a Soldier of Fortune – povedená akce za 180 Kč * Level nabízí duo Europa Universalis 2 a Archangel za 179 Kč * CD Projekt vydává v češtině Tony Hawk´s Pro Skater 4 za 499 Kč * EA poslali do budgetové edice Need for Speed: Hot Pursuit 2 * A další levné hry * Navíc obchodní speciál „Drahé hry“
Levné hry v září – Soldiers of Fortune, Archangel pod dvě stovky

Score - stará dobrá brutalita – 180 Kč

V době Manhuntu to působí poněkud nepatřičně, nicméně pravdou je, že před třemi lety měl velké problémy s cenzory i vydavatel hry Soldier of Fortune. Mohlo za to příliš věrohodné zobrazení zranění střelnými zbraněmi. Oběti jste mohli „dokonce“ ustřelit některou z končetin a do toho taková spousta krve! Dosti ironie, když odhlédneme od kdysi neuvěřitelné míry reality, najdeme zde nadprůměrnou střílečku s povedenou grafikou. Za méně než dvě stě rozhodně zajímavá koupě.

  


Soldier of Fortune
Cena: 180 Kč
2000
Recenze: Doupě (8/10)

Level – Anděl s duší Evropy v těle – 179/219 Kč

To u konkurence se zaměřili na kvantitu a nabídli hráčům hned dva rozličné tituly. Europa Universalis 2 je velice netradiční strategií mixující v sobě real-timové i kolové postupy, historické události i jistou dávku fikce a samozřejmě boj s ekonomickými starostmi. Hru trochu shazuje nepovedené ovládání, ale pro fanoušky historie určitě své kouzlo má.

Archangel oproti tomu zaujme zejména příznivce akčních adventur. Hra s biblickým námětem se dává klasickou cestou boje dobra se zlem, doplněným o třešničku v podobě zachránění celého světa. Jedná se o vcelku lineární záležitost s poněkud zastaralejší grafikou (i na svou dobu).

  

Europa Universalis 2 CZ
2002
Cena: 179/219 Kč
Recenze: Doupě (7/10)

    

Archangel
2003
Cena: 179/219 Kč
Recenze: Doupě (7/10)

CD Projekt – stará skejťácká láska nerezaví – 499 Kč

Jen málokterý sportovní simulátor dosáhl toho, že se jím baví i lidé, kteří o jeho reálnou variantu ani nezavadí pohledem. Tony Hawk´s Pro Skater je mezi nimi. Nabízí skvělou zábavu i pro ty, kteří si nedovedou sami sebe představit na kolečkových bruslích, natož na skateboardu, spoustu rozmanitých úkolů a je navíc skvěle hratelný. Proto není divu, že se CD Projekt rozhodl i po letech lokalizovat čtvrtý díl této série a prodávat jej za sníženou cenu. Jedinou vadou na kráse je tak fakt, že za měsíc vyjde další (pravděpodobně lepší) díl.

   

Tony Hawk´s Pro Skater 4 CZ
2003
Cena: 499 Kč
Recenze: Doupě (8/10)

EA – Horká stíhačka – 449 Kč

EA se rozhodli umístit do budgetové edice závodní hru Need for Speed! Bezesporu skvělá zpráva, bohužel se ale nejedná o loňský Underground ale o trochu starší Hot Pursuit 2. I ten však měl hráčům co nabídnout. Zajímavá auta, skvělou zábavu a hlavně pekelné honičky s policisty, které ostatně daly hře název. Od září v edici EA Classic za sníženou cenu.

   

Need for Speed: Hot Pursuit 2
2002
Cena: 449 Kč
Recenze: Doupě (8/10)

CD Projekt – Karty Magic trochu jinak – 499 Kč, koupit

Vypadají jako Heroes of Might and Magic, ale nejsou to Heroes of Might and Magic. Vypadají jako populární karty Magic, ale nejsou to karty Magic. Berou si ale z obou to nejlepší a smíchávají to do ďábelského elixíru zvaného Etherlords 2. Navíc doplněného skvělým českým překladem, díky kterému si hru užije opravdu každý. Od září za novou cenu – 499 Kč.

  

Etherlords 2 CZ
2003
Cena: 499 Kč
Recenze: Doupě (8,5/10)

Levné drobky

  • Další hrou od CD Projektu za 499 Kč je od září RPG Lionheart. Českou verzi si můžete koupit i v obchodě Doupě na Vltavě (424 Kč).
  • Trošku z jiného soudku, pracovně nazvaného „drahé hry“. Zatímco ve světě se původem tuzemská letecká arkáda Wings of War prodává za budgetovou cenu 20 dolarů (550 Kč), u nás stojí 1399 Kč (Doupě na Vltavě 1203 Kč). No nekupte to!
  • V internetovém obchodě Doupě na Vltavě stále probíhá akce, v rámci které můžete získat předplatné Doupě DVD zdarma. Stačí k tomu jediné, objednat si hru za více než 1000 Kč.

 

Přehled

Datum Název Cena Lokalizace Kde?
7.9.2004 Need for Speed: Hot Pursuit 2 449 Kč manuál EA
září Tony Hawk`s Pro Skater 4 499 Kč titulky CD Projekt
září Lionheart – vyhodna cena 499Kc 499 Kč titulky CD Projekt
září Etherlords II – vyhodna cena 499Kc 499 Kč titulky CD Projekt
září Soldier of Fortune 180 Kč Score
září Europa Universalis 2 + Archangel 179/219 Kč titulky Level
20.9.2004 Mechminds manuál Cenega
22.9.2004 CD Romek 37: Ferda kompletní Cenega
30.9.2004 Private Wars manuál Cenega


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole