Lidé jsou prý připraveni na Mirrors Edge 2

Výtečná parkour akce Mirror's Edge by se mohla dočkat pokračování i přes slabé prodeje.
Lidé jsou prý připraveni na Mirrors Edge 2

Mirror's Edge byla skvělá hra, která si po zásluze vysloužila vysoká hodnocení. Ovšem prodejní čísla tomu neodpovídala a vznik pokračování se tak nezdál pravděpodobný. Možná se ho ale dočkáme. Jak řekl producente z DICE Patrick Liu na otázku, zda by pokračování našlo své publikum: „Myslím, že je to něco, k čemu jsou hráči připraveni se vrátit“. „Víme, že jednička má hodně příznivců, je to jako kult! A známe silné i slabé stránky hry. Pokud bychom vydali novou hru, víme, jak co upravit, abychom zaujali širší publikum. Rozhodně si myslím, že trh tu pro to je.“

mirrorsedge_art2.jpg

Pochopitelně vznik Mirror's Edge 2 nezáleží jen DICE, ale i na EA. A ti zatím nejsou moc konkrétní na téma vzniku pokračování. Frank Gibeau z EA letos řekl: „Milujeme tu značku, lidi z DICE tenkrát vytvořili něco opravdu speciálního. Pro další díl ale musíte mít velký nápad a na tom teď usilovně pracujeme“. 

Zdroj: Eurogamer  
 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |