Lidé nahrávají videa doutnajících Xbox Series X, jde jen o riskantní vtip

Ne, ty Xboxy opravdu nevzplanuly.
Lidé nahrávají videa doutnajících Xbox Series X, jde jen o riskantní vtip

Pokud sledujete dění kolem nových konzolí, možná už jste zaznamenali, že se internetem šíří videa, v nichž nový Xbox Series X ze svých útrob chrlí hustý dým. Mnozí lidé tak začali mít pochybnosti o nové konzoli od Microsoftu, ale ty jsou naštěstí nepodložené. Jde totiž o pouhý vtip, který má jednoduché vysvětlení. Majitelé Xboxu nové generace prostě vzali elektronickou cigaretu a po potažení z ní vydechli do konzole, čímž vznikl efekt vypadající jako dým.

K situaci se už vyjádřil i Microsoft skrze Twitterový účet Xboxu. "Je až neuvěřitelné, že to musíme říkat, ale nevdechujte dým z elektronickcých cigaret do vašich Xboxů Series X," objevilo se na twitterovém účtu společnosti. Není se čemu divit. Tento zdánlivě vtipný nápad totiž vede k tomu, že lidé do svojí konzole vdechují v podstatě vodu a s  vlhkostí si konzole ani jiná elektronická zařízení příliš nerozumějí. Je tak možné, že za pár týdnů si stejní uživatelé mohou stěžovat, že se jim konzole tentokrát už doopravdy rozbila.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce