Lionhead Studios se připravují na příchod next-gen konzolí

Přechod na novou platformu je vždy nákladná záležitost; a nadcházející období next-gen konzolí již nyní čerpá značné sumy z rozpočtů velkých vývojářských studií. O jaké sumy se jedná dává tušit prohlášení společnosti Lionhead Studios, podle nějž společnost hodlá uvolnit 7 miliónů liber (asi 360 miliónů korun) na vývoj her právě pro next-gen konzole; konkrétně pro Xbox 2 a PS3. Společnost získala tyto finance od několika soukromých společností výměnou za velké množství svých akcií. Podle tiskového prohlášení množství těchto akcií není majoritní.

Zdroj: homelanfed

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole