Listopadové Games with Gold vás vezmou do fantasy světů i za kostičkami

Microsoft odhalil hry zdarma pro měsíc listopad a vybere si každý.

Je tu další měsíc a s ním i další nadílka her zdarma v programu Games with Gold pro předplatitele zlatého členství Xbox Live Gold. K mání budou tradičně čtyři hry a každá vás zavede do jiného světa. 

Moving Out je simulátor stěhování, kde si budete hrát s fyzikálními zákony a starat se o to, aby vše dojelo v top kondici. Kingdom Two Crowns je pixelovaná fantasy arkáda, Rocket Knight je pak akční plošinovka v těch nejlepších tradicích oldschool Sega her. Nakonec LEGO Batman 2: DC Super Heroes vás vezme do kostičkovaného světa plného padouchů a superhrdinů DC univerza.

Váš názor Další článek: Hity na cestě: Jaké hry si zahrajete v listopadu 2021. Call of Duty, Battlefield a další

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Displejová divize Samsungu si upevní první pozici. Dodá většinu panelů pro aktuální řadu iPhone 14

Displejová divize Samsungu si upevní první pozici. Dodá většinu panelů pro aktuální řadu iPhone 14

** Nebýt Samsungu, Apple by měl asi velký problém s displeji ** Ty od Samsungu jsou v sedmi z deseti prodaných iPhonů 14 ** Zbytek dodávek obstarává LG a čínské BOE

Martin Chroust
OLEDiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách